שירותי מנעולנות במרכז » מה עושים כשהרכב לא נפתח?

מה עושים כשהרכב לא נפתח?

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

הרכב לא נפתח

אחת מהתופעות שיכולות להלחיץ לא פעם היא בהגעה שלנו לרכבנו רק כדי להבין שמשום מה מפתח הרכב לא מתפקד ואין מתאפשרת פתיחה שלו.
ברוב המקרים הרצון באותו רגע להגיע ליעדנו כשאנו נמצאים בלחץ של זמן יכול להביא אותנו לחשוב על פתרון בצורה לא נכונה ונמהרת מידי.

בסיטואציה מאין כזו יש ראשית כל להירגע, לקחת מלוא האוויר. לא פעם יש והמפתח הרזרבי שיכול להימצא ברשותנו או בקרבת מקום יש וכן יהיה הפתרון.
דבר שכמובן מעיד שהמפתח עצמו של הרכב בעייתי ואין להשתמש בו יותר. פעילות נוספת שכדאי לעשות היא לנסות לפתוח את הרכב דרך מנעול נוסף – הן של הדלתות והן של הדלת מאחור (פגז').
במקרה זה נוכל בעצם להיכנס לרכב ולהמשיך בנסיעה וכמובן אחר כך, ברגע שמתפנה הזמן, ללכת בצורה מסודרת על מנת לסדר את בעיית פתיחת הרכב בה נתקלנו.

לאחר שניסינו בעצמנו לפתוח את הרכב בדרכים שהוצגו מעלה יש כמובן לקחת בחשבון הזמנה של מנעולן מקצועי.
במקרים אלו מומלץ כמובן להסתמך על מנעולן עמו יש לנו היכרות מוקדמת – בין אם שירת אותנו בעבר ובין אם קיבלנו עליו המלצה חמה.
אצל מנעולנים רבים העבודה היא דינמית והם מוצאים עצמם מגיעים למקומות רחוקים זאת לפי המקום אליו הם נדרשים להגיע.
דבר כמובן שיש לקחת בחשבון בעת הזמנת מנעולן. המתנה רבה למנעולן שיגיע לרכב יכולה להביא אותנו לתסכול רב ומכאן גם גם לנסות לפתוח את הרכב בצורה שתזיק לו יתר על המידה.

עדכון המנעולן לפני הגעתו למכונית

עד הגעת המנעולן יש ורצוי להסביר לו אודות סוג הרכב, מנגנון הנעילה, האם לרכב יש קודן ובכלל כל מידע חיוני ורלוונטי הקשור למערכת נעילת הרכב.
לא פעם, טרם ההחלטה המשותפת עם המנעולן על הגעתו לנקודה יש והוא יוכל לסייע לנו טלפונית ככל שיוודא עמנו מספר פעולות שאנו עצמנו יכולים לעשות טרם הגעתו.
לא פעם אותה הכוונה של מנעולן דרך שיחה בטלפון מביאה לפתרון של הבעיה ובכך נחסך מאתנו זמן יקר כמו גם תשלום מלא למנעולן על כך שהיה מגיע עד לאותה נקודה.

בעת הגעה של המנעולן לנקודה חשוב לעקוב ולהבין שעובד הוא בצורה יסודית ומקצועית ובוחר הוא ללמוד את הבעיה ולנסות לפתור אותה בצורה שתהה בה נזק מינימלי לרכב.
מנעולן מקצועי ידע אף להעניק לבעל הרכב את הסיוע וההדרכה הנכונה אודות איזו מערכת נעילה כדאית יותר לרכבו, כזו שתבטיח לו שמקרים כמו אלו לא יחזרו לקרות ברכבו. 

במידה והבעיה שנמצאה היא במנעול ניתן לקרוא עוד על שכפול מפתחות לרכב, לשכפל ולהימנע מסיטואציה כזו בעתיד.