שירותי מנעולנות במרכז » יוצאים לחופש? כך תשמרו על הבית!

יוצאים לחופש? כך תשמרו על הבית!

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן בתל אביב

החופש הגדול והעדר גנים ובתי ספר מביא אותנו לטיולים ארוכים בחו"ל, כולנו אוהבים לנפוש בארץ זרה עם נוף שונה משלנו.אבל איך שומרים על הבית והחפצים בתוכו בזמן שאנחנו משתזפים בחוף הים?

שלומי קוסטיקה הבעלים של חברת מנעולנים 24/7 locksmite  מאשר שבתקופת הקיץ החלפת צילנדר ושיכפול מפתחות היא העבודה המרכזית שהוא מבצע ומעריך שזה קורה בגלל החופשות הרבות בתקופת החופש, לעיתים שוכחים ומאבדים את המפתח בחופשה ובמקרה הגרוע יותר אנחנו חוזרים מחופשה ורואים שהדירה שלנו נפרצה.

אז מה אפשר לעשות על מנת שנצא לחופשה רגועים ונחזור ממנה שמחים מאושרים לחפצים שלנו שמחכים לנו באותו מצב בדיוק.  קבלו כמה טיפים של מנעולן מנצח:

1)      ספרו למישהו שאתם סומכים עליו שאתם נוסעים לחופשה ובקשו ממנו לדאוג לקחת את הדואר מהתיבה, אם יש לכם מנוי לעיתון בוקר בטלו אותו או דאגו שאותו אדם ייקח אותו.
תיבת דואר מוזנחת וערימת עיתונים על סף הדלת מראה לפורצים שאין אנשים בבית.

2)      סיפרתם לשכן או אדם קרוב? מספיק. אל תספרו לכל 500 החברים שלכם בפייסבוק שאתם טסים לחול, כמה שכולנו אוהבים להשוויץ בחוף הים עם החול המוזהב והים הכחול עדיף שמעט אנשים יידעו שאתם לא נמצאים בדירה, אתם לא יכולים לדעת מי נמצא במעגל החברים השני או השלישי של החבר שבדיוק רשם לכם תגובה.

3)      השאירו אור קטן דולק בחלק מהבית, דירה מוחשכת לגמרי לתקופה ארוכה מראה לפורצים שאין אנשים בבית.
הפורצים יעשו מעקב אחרי הדירה ויראו שמספר ימים הדירה לא מוארת ויבינו בקלות שכאן יש מטרה נוחה. אור קטן במקום שרואים ברחוב יכול לעשות את העבודה.

4)      אם אתם גרים בבית פרטי ולא בבניין רב דירות הייתי ממליץ לכם לקחת את המונית לשדה התעופה מקצה הרחוב, נהג המונית לא צריך לדעת שבבית הזה האנשים עזבו לתקופה ממושכת.
כמה שפחות אנשים שאתם לא מכירים יידעו שאתם בחו"ל כך ייטב. אנחנו לעולם לא נוכל לדעת מי מהאנשים שאנחנו לא מכירים מעביר את המידע הלאה.

5)      הדבר האחרון הוא הכי פשוט והכי בנאלי אבל תתפלאו כמה אנשים שוכחים לבצע זאת בזמן שהם ממהרים עם המזוודות לשדה התעופה, תנעלו את הבית ואת כל החלונות!
תעברו על כל החלונות בבית ותראו שהם סגורים היטב ולא לשכוח לנעול את הדלת ואם יש לכם מנעול כספת לנעול גם אותו, פעולות פשוטות סך הכל שאנשים שוכחים לבצע עם ילדים מתרגשים לקראת החופשה וידיים עמוסות בתיקים ומזוודות.

אחרי שביצעתם את כל הטיפים האלו של שלומי מנעולן בתל אביב כל מה שנשאר לכם זה להנות בחופשה, לא לשכוח לשתות הרבה ולחזור הביתה בריאים ושלמים לדלת נעולה ולדירתכם השלמה. תהנו ואל תשכחו להביא מתנות!