שירותי מנעולנות במרכז » מנעולן עם אישור משטרה

מדוע מנעולן צריך אישור מהמשטרה?

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן עם אישור משטרתי

מנעולן הוא בעל מקצוע המספק שירות בעל חשיבות רבה מאד. מדובר על שירות נקודתי שבזמן אמת הוא הכרחי עד מאד ולכן יש להיעזר בפורץ מנעולים עם אישורי משטרה מתאימים.

פריצה של מנעולים, בין אם מדובר על פריצה של מנעול הבית, פריצה של מנעול הרכב, כספת או כל דבר אחר, היא למעשה פריצה לתוך המרחב הפרטי שלנו ולכל מה שחשוב לנו.
זה אמנם נעשה בהסכמה, תוך שאנחנו מעבירים את השליטה והאחריות למישהו אחר, אבל זה לא מבטל את העובדה שאנחנו נותרים חשופים.

בעל המקצוע מעניק שירות  חיוני. הרגע שאנחנו נתקעים בו באמצע הלילה מחוץ לבית או מחוץ לרכב הוא רגע קריטי, ומאד לא נעים, ובאותו הרגע הדבר החשוב והנדרש ביותר הוא שיפרצו לנו את המנעול ויאפשרו לנו להמשיך במעשינו, אבל. בל נשכח כי האדם שפורץ את הבית או הרכב, אדם שאפשרנו לו לעשות זאת, הוא אדם שבידיו אנחנו מפקידים את הפרטיות, הרכוש והאינטימיות שלנו- לא עניין של מה בכך.

פורץ מנעולים המקנה ביטחון ובטיחות

המציאות היא כזו שלעתים, אין לנו ברירה, אלא לבטוח באופן מלא באדם זר לנו לחלוטין. אם נתקענו מחוץ לבית, נהיה חייבים שיגיע פורץ ויאפשר לנו להיכנס פנימה, על אחת כמה וכמה אם מדובר על אמצע הלילה ואין לנו שום דרך אחרת להיכנס לתוך הבית.
פריצה או החלפה של מנעול פירושו של דבר הענקה של גישה לבית, לרכב או לכל מנעול אחר, לאדם נוסף, הפורץ. על מנת לוודא שמדובר בבעל מקצוע אמין ומקצועי, שלא יעשה שימוש בגישה זו לצרכיו הפרטיים, באופן שיפגע בנו או בכל דרך שהיא מעבר לפריצה הנקודתית הנדרשת, יש צורך בערבונות.

כמובן שמוניטין של פורץ מנעולים הוא תעודת ערבות מסוג כלשהו, כך גם רמת המיומנות שלו.
מטבע הדברים יהיה קל יותר לבטוח בפורץ מנעולים מנוסה, שפועל כבר שנים רבות בתחום ובעל מוניטין חיובי, אך יש עירבון חזק מזה.

תעודת ערבות מהמשטרה היא העירבון החזק ביותר שניתן לקבל, וכשהדבר מגיע אל הבית או הרכב שלנו, יש בהחלט מקום לרמת בטחון שכזו.
אישור משטרה מהווה אסמכתא לעברו נטול הרבב של בעל המקצוע, מה שלא רק מעניק לו את ההרשאה לעסוק במקצוע, אלא מספק לו ערבות משטרתית לעשות כן. ללא ספק מדובר על אמצעי בטיחות חשוב והכרחי עבור אדם שנזקק לשירותי פריצת מנעולים, וראוי שתראו תעודה זו מבעל המקצוע שעימו אתם בוחרים לעבוד.

כיצד לבחור פורץ מנעולים?

פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע  ששירותיו לא נדרשים חדשות לבקרים, אך לא מדובר גם על שירות נדיר כל כך, לכן כדאי להשקיע במציאת פורץ מנעולים מקצועי ואמין ולהקפיד לעבוד איתו בכל פעם שנדרשים שירותים מסוג זה.

הקריטריונים לבחירת פורץ מנעולים הם

ניסיון ומוניטין- כאמור, בעל מקצוע מנוסה עם מוניטין חיובי תמיד תהיה הבחירה הטובה והבטוחה ביותר.
• טווח התמקצעות- פורץ מנעולים  מקצועי יוכל להתמודד עם כל סוגי המנעולים, בעוד שיש בשוק אנשי מקצוע רבים שטווח ההתמקצעות שלהם מוגבל, חשוב להקפיד שתוכלו ליהנות מכל הפתרונות הדרושים לכם מבעל מקצוע אחד.
קיומו של אישור משטרתי- כאמור, תעודת הערבות החשובה ביותר
זמינות- בעל מקצוע שיוכל להגיע למקום הימצאותכם,  תוך זמן סביר, בכל שעה של היום.

לסיכום, פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע חשוב, שחשוב שיהיה בטווח השגה, לכן אל תחכו לזמן אמת.
מצאו פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה, כזה שיהיה זמין, וטווח המומחיות שלו יהיה מקיף מספיק, והינו בעל אישור משטרתי לעיסוק בתחום.
הכניסו את מספר הטלפון שלו לזיכרון במכשיר, ותבטיחו לעצמכם ראש שקט, גם אם ננעלתם בחוץ.