שירותי מנעולנות במרכז » דלתות כניסה לבית

דלתות כניסה לבית

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

דלתות כניסה

אז החלטתם לשפץ את הבית?  בטח חשבתם על הכל, איזה צבע תצבעו את הקירות, איפה יהיה המטבח, באיזה חומרים תבנו את הפינת אוכל, איפה החדר ילדים ואיפה החדר עבודה, המשקיעים יותר יחשבו גם על החלונות ואיזה תריסים כדאי לרכוש.

אבל האם חשבתם על עוד אלמנט מאד חשוב? האם חשבתם על הדלתות?
דלתות כניסה לבית הם האלמנט אולי הכי חשוב לרושם הראשוני של הבית שלכם, הוא בעצם האלמנט הראשון שרואים כשבאים להיכנס הביתה, בין אם הכניסה היא כניסה חיצונית שרואים מהרחוק / מהגינה, ובין אם מדובר בבניין מגורים, דלת הכניסה יכולה להעיד הרבה על הבית שנמצא מאחוריה, הרבה מעצבים אוהבים לתת דגש על הדלת הזאת דווקא על מנת לשדר יוקרה ואיכות מהתחלה.

ישנם סוגים רבים של דלתות כניסה לבית, בניגוד לדלתות כניסה של עסקים ומוסדות, כשמדובר על בית יש אלמנטים נוספים שמתחשבים בהם, כגון האבטחה והאיכות לטווח ארוך, כיוון שדלת לבית בד"כ היא דלת שרוכשים ונשמרת לאורך שנים רבות, מעטים האנשים שיחליפו יותר מדלת כניסה אחת לבית.

אילו נפוצות ומה חשוב לצורך אבטחה?

הדלתות הנפוצות הם דלתות עץ או דמוי עץ, יש את דלתות שהם מיוצרים מעץ טבעי חזק ויש את הדמוי עץ, נצבעים ונראים כמו עץ אמיתי.

לאלו בינינו שמחפשים רמת אבטחה גבוהה יותר ניתן לרכוש דלתות פלדה, הדלתות הללו כבדות פי כמה מדלתות רגילות מעץ, הן מאסיביות מאד ומאד קשה לפרוץ אותם מבחוץ.

בכל סוג של דלת שתבחרו הקפידו למנעול חזק וטוב שישתלב עם הדלת שלכם, המנעול הוא אחד מהאלמנטים החשובים של אבטחת הבית וכולל גם את המשקוף, הדלת יכולה להיות מאסיבית וחזקה , אך אם המנעול לא מספיק טוב אז לא תהיה בעיה לפרוץ לבית.
הדבר נכון גם לגבי המשקוף שצריך לשבת כמו שצריך על הדלת אחרת ישנה סכנה של ההתפרקות הדלת או אפשרות לפריצתה דרך פירוק המשקוף.

מים מים מים

כאשר בוחרים דלתות מעץ , פולימיר או כל דלת שיש בה עץ כדאי מאד לשמור עליה מכל משמר ממגע ברטיבות ומים, הבעיה הזאת נפוצה מאד בדלתות של אמבטיה, אך אם אתם גרים בקרבת הים או מקום בעל רטיבות גבוהה ההמלצה לבדוק אפשרויות אחרות, עץ ומים לא הולכים ביחד והדלת יכולה להינזק ובעקבות רטיבות,  העץ נרקב ומתפוצץ והורס את הדלת, כדאי מאד להתייעץ עם בעלי מקצוע לפני ההתקנה אם אתם גרים באזורי רטיבות