שירותי מנעולנות במרכז » כתבות » פורץ מנעולים - תקלות במוצרי הנעילה בבית

פורץ מנעולים - תקלות במוצרי הנעילה בבית

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

 פורץ מנעולים - תקלות במוצרי הנעילה בבית

ישנם מקרים, בהם למרות כל הניסיונות הרבים, לא נצליח במשימה, פשוט משום שהמנגנון אותו אנו מנסים להפעיל תקול. אחד מהמקרים האלה פוגש אותנו דווקא מצידה הלא נעים של דלת הכניסה, כאשר אנחנו מגלים שהמפתח האישי שלנו פשוט מסרב לפתוח את הדלת ולאפשר לנו להיכנס פנימה.

אז מה בעצם יכול להתקלקל כך לפתע בדלת הכניסה המושקעת שלנו , שעלותה לרוב אינה זולה כלל ולא פחות חשוב מכך – מה בעצם צריך לעשות במקרים מסוג זה ?

מפתח תקול

התקלה הנפוצה ביותר כיום היא ללא שום ספק מפתח תקול בו אנו מנסים לעשות שימוש.

רבים מאיתנו זורקים את מפתחות הכניסה בתיק האישי או בכיס ונוגעים בהם מידי יום כמה וכמה פעמים, מה שגורם להצטברות ליכלוך ושומן על המפתח עצמו ולעיתים יכול אפילו לעקם קלות את המפתח, באופן שאינו נראה לעין.

הבעיה בעת ניסיון הפתיחה היא הקושי במעבר המפתח והזזת הבריחים הנשמרים בתוך הצילינדר המהווה את מנגנון הנעילה של הדלת.

לכן, מומלץ לדאוג תמיד למפתח נוסף אצל השכנים או במקום מסתור, אך במידה ולא ביצעתם פעולה זו מבעוד מאד הפיתרון היחידי שלכם הוא להזעיק מנעולן כדי שיפרוץ עבורכם את הדלת.

תקלה במנגנון הנעילה

מנגנון הנעילה של הדלת מוכר לכולנו בשם צילנדר ולמעשה כולל בתוכו כמה מנגנונים שונים המבצעים לרוב נעילת בריחים המשתנים על פי רמת המורכבות של הדלת. לעיתים, חול ליכלוך ושומן החודרים לדלת גורמים לפעילות מנגנון קשה ולא יעילה שגורמת לנו קושי רב בניסיון לפתוח או לנעול את הדלת.

במקרים קשים יותר מנגנון הנעילה עצמו ניזוק ובמקרים מסוג זה הפיתרון היחידי הוא החלפה של מנגנון הנעילה כולו, תוך פירוקו מתוך הדלת עצמה על ידי מנעולן מומחה. עלות התיקון משתנה בין דלת אחת לאחרת ותלויה כמובן בסוג ורמת המורכבות של המנגנון.

הפתרון לרוב הפשוט הוא החלפת צילינדר לדלת, עלות ההחלפה נמוכה ולוקחת פחות זמן...

תקלה בצירי הדלת

כולנו מכירים את צירי הדלת המשמשים למעשה כיחידת החיבור של הדלת אל המשקוף ומהוות כציר עליו נעה הדלת.

במקרים בהם צירי הדלת משתחררים ולו במעט זווית הנעילה המקורית של הדלת משתנה ולכן הבריחים עצמם נלחצים אל עבר מקומם הייעודי בלחץ ומובילים לסגירה קשה במיוחד וכמעט בלתי אפשרית.

במקרה זה נדרש טיפול מעמיד הדורש פירוק של צירי הדלת והתאמת רמת הסגירה שלהם למצב הקיים.

טיפול זה בלתי ניתן לטיפול באופן עצמאי שכן, התאמה שגוייה יכולה להסב נזק נוסף לדלת ומעבר לכך ידרוש מכם זמן טיפול ארוך וממושך מבלי להגיע לתוצאות.

אם אתם חושדים שזהו הגורם לתקלה בנעילת או פתיחת הדלת פשוט הזמינו מנעולן מקצועי ומהימן שיטפל בתקלה במהירות.

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולנות באזור המרכז, צרו איתנו קשר עוד היום. נשמח להגיע אליהם בהקדם, לטפל בכל בעיה במוצרי הנעילה השונים בבית ונדאג שמקרים בהם אתם נעולים מצידה הלא נכון של הדלת ישארו רק כזיכרונות נשכחים. צרו איתנו קשר עוד היום.