שירותי מנעולנות במרכז » פורץ מנעולים » החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

החלפת צילינדר

אל תמתינו - התקשרו עכשיו - 052-9708593 - מענה אנושי 24 שעות ביממה!

מהי בעצם החלפת צילינדר? החלפת צילינדר היא החלפה של מנגנון הנעילה במנעול שלכם. מנגנון הנעילה צילינדר הוא בעצם המנגנון נעילה הנפוץ ביותר, והוא מנגנון גלילי. החלפת מנעול והחלפת צילינדר הם בעצם 2 פעולות שונות, שכן החלפת המנעול היא החלפה של כל המרכיב והחלפת צילינדר היא החלפה של מנגנון הנעילה בלבד. בהתאם לסוג הבעיה, ניתן להחליט האם יש צורך בהחלפת צילינדר או החלפה של כל המנעול. אם זאת, כמובן שהאדם הטוב ביותר להחליט האם כדאי להחליף את הצילינדר או המנעול הוא כמובן בעל המקצוע אשר מבצע זאת – המנעולן.

באילו מקרים נזדקק להחלפת צילינדר?

הסיבות להחלפת צילינדר יכולות להיות רבות ומגוונות. אחת הסיבות העיקריות להחלפת צילינדר היא בעקבות אובדן או גניבה של מפתח הדלת. במקרים כאלו רצוי שלא לקחת סיכון מיותר בהתחשב בכך שהידיים אליהן יגיע המפתח עשויות לדעת להיכן הוא שייך, וחשוב להחליף את הצילינדר לדלת שלכם. סיבה נוספת שמצריכה החלפת צילינדר היא שחיקה של מנגנון הנעילה שלכם בדלת. אם המפתח אינו נכנס כראוי אל הדלת ואתם נזקקים להפעלת כוח על מנת להכניסו כנראה שמנגנון הדלת שלכם נשחק, כמו כן אם אתם מנסים לסובב אך נתקלים בניגודיות ונדרשים להפעיל כוח בכדי לסובב את המנגנון כנראה שהוא נשחק ונדרשת החלפה של הצילינדר ככל הנראה.

איך בדיוק מחליפים צילנדר?

יכלנו להסביר לכם באופן טקסטואלי איך מחליפים צילנדר. אבל, כדי לייעל את התהליך הכנו בעבורכם סרטון וידאו מפורט שממחיש כל שלב בתהליך - מהרגע שמזהים כי הצילינדר הפסיק לעבוד ועד לרגע שהתקנת הצילינדר החדש מסתיימת.

כיצד לזהות מנעולן אמין?

זכרו שלא תמיד נדרשת החלפת צילינדר לדלת שלכם, לעיתים ניתן לתקן את הבעיה בצעדים פשוטים יותר. אך עם זאת, מנעולן שאינו אמין, ינסה בכל דרך "למכור" לכם צילינדר חדש, מאחר והחלפת צילינדר היא יותר יקרה, וכמובן שאתם משלמים גם על הצילינדר החדש לדלת שלכם. אז בכל זאת כיצד ניתן לזהות מנעולן אמין? ובכן הדרך הטובה ביותר היא המלצות. המלצות מחברים ומכרים היא אופציה נפלאה מאחר וחברים יאמרו לכם רק את האמת לגבי המנעולן, ואם החבר מרוצה, סביר להניח שגם אתם תהיו מרוצים. כמו כן אם אין לכם חברים אשר מכירים מנעולנים אמינים, שיחת טלפון עם המנעולן והעמדה שלו במבחן היא אופציה טובה. מנעולן אמין אינו ינסה ישר למכור לכם מוצרים או מנגנוני נעילה במהרה לפני שידע לזהות בוודאות את הבעיה. לכן אם תתשאלו אותו מספיק, תוכלו לזהות האם הוא מנסה לבדוק את הבעיה לעומק ואף מציע להגיע לביתכם לבדוק אותה, או שהוא כבר מגיע לענייני מכירות והחלפות.

מדוע כדאי להזמין את המנעולן שלנו?

כל עבודה של מנעולן במרכז מחויבת להיעשות בקפידה רבה ובצורה הטובה ביותר. המנעולן שלנו מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וידאג לבצע את החלפת הצילינדר לדלת ביתכם במידה ואתם זקוקים לכזו, בצורה הטובה ביותר. כמו כן המנעולן שלנו מבצע את כל סוגי העבודות של מנעולן, החל מהתקנת מנעולים, החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים ותיקונם.