שירותי מנעולנות במרכז » פורץ מנעולים » פריצת מנעולים

פריצת מנעולים

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פריצת מנעולים

פריצת מנעולים לעיתים עשויה ליצור קונוטציה שלילית של מעשה פלילי הנעשה על ידי משיגי גבול שונים, אולם פריצת מנעולים על ידי מנעולן מקצועי ומוסמך נעשית כאשר ישנו מצב חירום בו אנו מצויים במצב חסר ישע וזקוקים לסיוע, הוא בגדר הצלה.

ישנם מספר מקרים בהם אנו פונים למנעולן לבצע פריצת מנעולים:

 • מנעול שהתקלקל: לעיתים אם נעשה ניסיון פריצה לבית, או בעקבות שימוש ארוך טווח ושחיקה, מנעול דלת הכניסה לבית מתקלקל, ולנו אין יכולת לפתוח את הדלת באמצעות המפתח העומד לרשותנו.
  במקרה כזה נזמין מנעולן על מנת שיפרוץ את המנעול במהרה ובבטחה. מנעולן מקצועי יציע לנו גם להחליף את המנעול הפרוץ בחדש, וכדאי להיענות להצעתו הזו.
  מנעול פרוץ דורש תיקון מידי וכמה שיותר מהר, וחשוב לנצל כבר את שהותו של המנעולן במקום על מנת שיחליף את הצילינדר, במקום לשלם פעמיים על השירות.
   
 • דלת שנטרקה: דלתות רבות בבתים רבים יכולות להינעל רק על ידי טריקה של הדלת, מאחר והידית של הדלת אינה מאפשרת סיבוב שלה מבחוץ.
  אם דלת כזו נטרקת כאשר יצאנו רק לרגע מן הדירה ללא המפתח אנו זקוקים לשירותיו של מנעולן על מנת לבצע פריצה של המנעול. על מנת להימנע מפריצת מנעולים חוזרת בדלתות מן הסוג הזה, ניתן להפקיד מפתח אצל השכן ולעשות בו שימוש בעת הצורך.
 • צרור מפתחות לבית או לרכב אשר אבד או נגנב מצריך הזמנת מנעולן על מנת שיפרוץ לנו את הדלת. יחד עם זאת, במקרים כאלו חשוב מאוד גם להחליף את המנעול כולו על מנת להימנע מגניבות ופריצות.
   
 • צרור מפתחות נעול באוטו: מקרה בו השראתם את המפתח בסוויץ וסגרתם את הדלת של הרכב, או הנחתם את הצרור רק לרגע על המושב וטרקתם את הדלת אחריכם מצריך הזמנה של מנעולן לצורך פריצת המנעול.
   
 • לבסוף, מקרה בו קוד פתיחת הכספת נשכח, או מנגנון הפתיחה של הכספת נפגם מצריכים שירות של מנעולן מקצועי על מנת לפרוץ אותה.

פורץ מנעולים אמין או רמאי?

פריצת מנעולים מאפשרת לבעל המקצוע, כלומר למנעולן גישה לדירה, לכספת או לכלי הרכב שלנו, ועל כן חשוב מאוד שנבחר מנעולן אמין ולא רמאי.
על מנת להבטיח כי המנעולן אותו הזמנתם הוא מנעולן מקצועי ואמין תוכלו לבקש המלצות על מנעולנים פורצים מחברים, מכרים או משפחה, או אפילו לגלוש ברשת האינטרנט ולחפש המלצות טובות על בעל המקצוע.
חשוב לוודא כי פורץ המנעולים נושא עמו רישיון משטרתי אשר מאפשר לו על פי החוק לעסוק במקצוע זה, וכדאי גם לוודא כי המנעולן מגיע מהסביבה וכי הוא מעניק שירות לאורך כל שעות היממה.

המנעולנים שלנו מתמחים בפריצת מנעולים כבר שנים, הם מבצעים את העבודה בצורה הטובה, המהירה והמקצועית ביותר, ומצוידים ברישיון המתאים לעסוק בכך.