שירותי מנעולנות במרכז » פורץ מנעולים » פריצת דלתות

פריצת דלתות

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פריצת דלתות

עכשיו אמצע הלילה ואתם תקועים מחוץ לדלת? לא זוכרים איפה המפתחות ורק רוצים להיכנס הביתה? התקשרו עכשיו - 052-9708593 - מענה אנושי 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע!

חזרתם הביתה וגיליתם להפתעתם שלמרות שהגעתם אל סף הדלת , אין באפשרותכם לפתוח אותה פשוט כי המפתח הייעודי פשוט נעלם לו. הכלב כבר נובח בקולי קולות ומחליט להתחיל ולשרוט את הדלת אבל אין לכם שום דרך לעבור את הדלת הנעולה.

פריצת דלתות – מה זה בעצם אומר?

כשאנחנו מדברים על פריצת דלתות כפתרון שיסייע לכם להיכנס הביתה בשעת לילה מאוחרת, חשוב לזכור כי מדובר למעשה בהליך של פתיחת דלתות בדרך אלימה או על ידי שימוש במפתח שאינו המפתח הייעודי לפתיחת הדלת.

הליך של פריצת דלתות מתמקד לרוב בתוצאה שהיא פתיחת הדלת. אך, יחד עם זאת בעל מקצוע שאינו מקצועי יכול להסב לדלת נזק חמור יותר ממצבה הראשוני אשר עלול לגרום לבעלי הדירה נזק כספי גדול יותר. לכן במקרה זה מנעולן שמסרב להיפתח מומלץ לפנות למנעולן מורשה.

איזורי הפעילות שלנו

אנו עובדים בכל הארץ אך מרבית העבודה מגיעה מאיזורים מרכזיים כמו תל אביב, פתח תקווה, רמת גן אך יחד עם זאת אנו נותנים שירות גם בשרון ברעננה הוד השרון וגם נתניה

מנעולן – הפתרון המהיר ביותר לבעיה.

למרות, שרבים מאתנו מקשרים את הביטוי פריצת דלתות לתחום הפלילי, פועלים בתחום פריצת הדלתות גם בעלי מקצוע רבים הפועלים ברישיון ולמעשה הם היחידים שיכולים לסייע לנו במקרים הלא נעימים בהם אנו נתקלים מידי פעם.

תפקידו של המנעולן הוא לטפל בכל הנוגע למוצרי הנעילה בבית. במחשבה ראשונה אולי נשמע שמדובר בתפקיד פשוט. אך, חשבו , ולו לרגע אחד, בכמה סוגי מנעולים ודלתות נתקלתם רק בשנה האחרונה.
מנעולן מקצועי ואמין נבחן לא רק בפרמטרים של איכות ביצוע ורמת המחיר אלא גם ברמת זמינותו של המקרים בהם תנעלו מחוץ לבית יקרו לרוב בשעות הכי פחות נוחות מבחינתם , לאחר בילוי או בעת חזרה מחופשה ארוכה ומפנקת.

פורץ דלתות – איך זה עובד?

במידה ונתקלתם במצב שבו הדלת מסרבת להיפתח או שהמפתח הייעודי פשוט אינו נמצא בהישג ידכם ברגע הנכון השלב הראשוני הוא כמובן פנייה למנעולן באזור מגוריכם. לאחר המתנה קצרה יגיע אליהם המנעול ויחל בשלב זיהוי מנגנון הנעילה של הדלת.

כעת, יחל המנעולן בהליך פריצת הדלתות, בו יידרש המנעולן להסיט את הפינים הנמצאים בתוך הצילינדר בכדי לפתוח את הנעילה או את הבריחים הנועלים את הדלת. לאחר מספר דקות עבודה תוכלו להיכנס פנימה ולשכוח מכל מה שקרה.
חשוב לזכור תמיד כי מהירות מקצועיות ואמינות הם הגורמים הבונים את דמותו של המנעולן המתמחה בפריצת דלתות. כאשר אחד מהגורמים חסר במשוואה תמצאו את עצמכם ממתינים המון זמן מחוץ לדלת בדלת להליך פריצה אלים במיוחד הנושא עמו תג מחיר גבוה במיוחד.
לכן, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו אל 24/7 Locksmith . צוות המנעולנים המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם שירות מהיר במיוחד עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע ולספק לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר.

אנחנו, ב 24/7 Locksmith לא מתחבאים מאחורי הדלתות ומזמינים אתכם לפנות אלינו בכל מקרה בו נתקלתם במצב המצריך פריצת דלתות. במידה ואינכם נמצאים ברשימת הממתינים מחוץ לדלת כעת, עדיין תוכלו להוסיף את מספר הטלפון שלנו לרשימת אנשי הקשר בטלפון הנייד, על כל מקרה שלא יבוא. אחרי הכל – אין כמו להגיע הביתה בסיומו של יום מפרך ומתיש.