שירותי מנעולנות במרכז » פורץ מנעולים

פורץ מנעולים

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ מנעולים

זקוקים לפורץ מנעולים בדחיפות? אל תהססו!
התקשרו עכשיו 
 052-9708593 מענה אנושי 24 שעות 7 ימים בשבוע!

התקלות בדלת נעולה היא בהחלט מצב לא נעים, אך כאשר מדובר בדלת הכניסה לבית הפרטי שלנו ואנחנו מגלים כי אין באפשרותנו לפתוח את דלת הכניסה בשל מפתח שחוק או מפתח אחר שנאבד בדרך הכעס והתסכול עולים בעשרות מונים.

רובנו, ימצאו את עצמם עומדים מחוץ לדלת באישון לילה או בסיומו של יום עבודה מפרך בתהייה כיצד ניתן לעבור את דלת הכניסה ולהיכנס הביתה. התשובה במקרה שכזה היא פשוטה הרבה מכפי שתוכלו לדמיין. זהו בדיוק הזמן ליצור קשר עם פורץ מנעולים.

פורץ מנעולים – דרך מהירה לבעיה מורכבת.

אם התמודדתם בעבר עם מצב מתסכל כמו דלת כניסה נעולה אתם וודאי מכירים את התחושה המרגיזה ואת חוסר האונים בו אתם נמצאים. הפתרון למנעול העיקש הוא פשוט מאד וכל שעליהם לעשות הוא ליצור קשר עם פורץ מנעולים או בשמו המקצועי – מנעולן.

תפקידו של המנעולן בהגדרה הכללית הוא טיפול בכל מוצרי הנעילה הקשורים לסביבה הביתית או לסביבה העסקית. אך, במרבית המקרים בהם תתקלו במנעולן הוא ברגע בו תהיו זקוקים לו במיוחד והוא כמובן פריצת דלת הכניסה באופן מבוקר.

נתקלת בבעיה? בואו לראות איך המנעולנים של 24-7 Locksmith מטפלים במנעול לא תקין מהרגע הראשון ועד לאחרון.

כל מה שכדאי לדעת על פורץ מנעולים ופריצת דלתות

העיסוק בבחירת פורץ מנעולים לרוב מתבצעת בכמה מקרים ספציפיים בהם אנו תקועים מחוץ או בתוך הבית, מחוץ לרכב או בתוכו או כאשר שכחנו את הקוד של הכספת, המנעול הדיגיטלי, בקיצור כשאנחנו בצד הלא נכון - תקועים.

בין התקלות הנפוצות ביותר היא כאשר אנו מנסים לפתוח את דלת הכניסה אך המפתח לא מסתובב לנו.
הסיבה לכך לרוב נוצרת משחיקה של הצילינדר ולכן רוב האנשים אפילו לא יודעים שבאמצעות ספריי מיוחד נגד חלודה שעולה בסך הכל כמה עשרות שקלים בודדים אפשר בהחלט לפתור את הבעיה ממש בקלות ולבד.

כל מה שצריך לעשות במצב כזה, כך נחסוך קריאה לפורץ מנעולים, הוא פשוט לשלוף את הצינורית שמגיעה עם הספריי ולרססו אל פתח המנעול.
כמובן שאסור לשכוח להוציא את המפתח תוך כדי הריסוס.
עם זאת, במידה ואכן נתקענו מחוץ או בתוך הבית/ הרכב ללא המפתח מכל סיבה שהיא, כאן כבר ניאלץ לצלצל לדוגמא אל מנעולן בתל אביב מקצועי עליו אנו יכולים לסמוך.

לפני שמזמינים פורץ מנעולים- שימו לב

פורץ מנעולים מקצועי כזה שעובד על פי חוק, עושה שימוש במכשור המותאם לפריצת דלתות ומוציא כמובן חשבונית הוא בעל המקצוע אותו אתם אמורים לבחור - לכל אותן פעולות שתיארנו בתחילת הכתבה.
הרי מלכתחילה אתם מאפשרים לאדם הזה גישה למקום הכי חשוב לכם- לבית שלכם ולכן בבחירת פורץ מנעולים אין להקל ראש, עלינו לאתר אדם אמין.
לרוב מדובר בבעל מקצוע שיהיה זמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע אבל כן שווה גם לבדוק את נושא הזמינות בעיקר כשאתם תקועים באמצע הלילה.

מומלץ לוודא כי פורץ מנעולים מוסמך, נושא תעודת יושר מטעם המשטרה וכי הוא אכן עבר את ההסמכה המתאימה.
לרוב אדם שהוא פורץ מנעולים ו/או דלתות הוא גם מנעולן המבצע שירותים נוספים כמו החלפת מנעול וצילינדר, תיקון דלתות וכדומה.

איך מתבצעת העבודה של פריצת מנעולים ודלתות?

ביצוע פריצת מנעול או דלת הבית כולל בחלק גבוה מהמקרים קדיחה והחלפה של הצילינדר ולכן לפני שאתם בוחרים פורץ מנעולים טוב שווה לבדוק את המחיר.
ניתן לבצע השוואת מחירים באינטרנט או פשוט לשאול את המנעולן מה מחיר הפריצה וההחלפה כולל או לפחות לקבל מושג עם טווח מחירים.

לעומת זאת, כאשר פורצים רכב אין צורך לבצע קידוח שכן פורץ המנעולים מגיע עם מכונת חיתוך ומכשיר המבצע קידוד מחדש של המפתח והשלט, לכן לפעמים פריצת רכב תהיה זולה בהשוואה לפריצה של דלת רגילה.

מכיוון והתוצאה של תהליך פריצת המנעול היא פתיחה של הדלת בדרך שאיננה קונבנציונאלית, אם תבצעו את התהליך בעצמכם אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לדלת עצמה וזו הסיבה שכדאי לבחור במנעולן שעבר גם הכשרה הכוללת פריצת מנעולים ודלתות.
לאחר שבחרתם פורץ מנעולים עליו יהיה להזיז את הפינים שנמצאים בתוך הצילינדר בכדי לפתוח את הנעילה, זאת בהתאם לסוג המנעול כמובן.

במידה ונתקעתם כתוצאה מטריקה של דלת פנימית לרוב זה קורה כי הקפיץ מאחורי הלשון נשבר מה שתוקע את הלשונית בדלת.
כאן אפשר בקלות להסתדר בלי מנעולן או פורץ מנעולים, מדובר במנגנון פשוט למדי.
במצב כזה הפריצה הופכת אפילו להיות עוד יותר מורכבת כי מדובר במנגנון עדין ולכן עלול להיווצר נזק למשקוף עצמו.

טיפים למניעת פריצות וגניבות

עשרות אלפי תיקים נפתחים במשטרה מידי שנה על פריצות וגניבות.
למעשה, אם תחשבו על זה רגע לעומק ותשאלו את עצמכם מה הגנב מחפש תגלו כי התשובה פשוטה- את המנעול שהכי קל לפרוץ אותו.

ככל שיהיה לפורץ בהקשר הרע של המילה, גישה נוחה לפריצה, כך הסיכוי שהוא יבחר בדלת זו עולה.
בחירת המיגון של דלת ביתכם מהווה מכשול לגנב וכדאי לבחור צילינדר באיכות גבוהה כמו למשל צילינדר מבודד MT5  של חברת מולטי לוק או צילינדרים של רב בריח.

כמובן שאין סוף לתחכום והיום גם ניתן לבחור במנעולים דיגיטליים, מנעולים ביומטריים שנפתחים באמצעות טביעת האצבעות של בני הבית מה שקל עלינו ומונע מאתנו להסתובב עם מפתח אך אם אתם מעדיפים ללכת על הפשוט והמוכר רק וודאו שהצילינדר בחרתם מגיע עם כרטיס שכפול וכך אף אחד חוץ מכם לא יוכל לקבל גישה לשכפול המפתחות.
גם התקנה של מנעול נוסף כמו מנעול עליון מסייעת להפחית את הסיכוי לפריצה בעשרות אחוזים או לחלופין לעכב את הפורץ מלהשלים את משימתו.

ברוב המצבים בהם יהיה צורך בפריצה ממשית של הדלת על פורץ המנעולים לקדוח בדלת מה שמחייב החלפה של צילינדר.

לסיכום, בחירת פורץ מנעולים איננה עניין של מה בכך, עלינו להיות ערניים בתהליך הבחירה שלנו ולשים לב לדקויות כדי שהעבודה תתבצע בצורה שקופה, מקצועית ומהירה.

פורץ מנעולים במרכז – 24/7 Locksmith

אם נזקקתם בעבר לפורץ מנעולים בראשון לציון, פורץ מנעולים ברמת גן או פורץ מנעולים בחולון, וודאי גיליתם שלרוב, זמן התגובה של בעל מקצוע המוגדר כמנעולן באזור המרכז אינו מהמהירים
וזאת עוד מבלי להזכיר את המקרים בהם חיפשתם פורץ מנעולים בתל אביב בה מבנה הרחובות וחוסר ההתמצאות של בעלי המקצוע יכולים להאריך את זמן ההמתנה עוד יותר.

אם אתם זקוקים לפורץ מנעולים באזור המרכז המתמחה בזמן תגובה מהיר במיוחד ובאספקה של פתרון אמין ואיכותי אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו אל 24/7 Locksmith ולזכות בשירות אמין ומקצועי שלא תזכו לו באף מקום אחר.

צוות המנעולנים שלנו מתמחה בפריצת מנעולים, פריצת רכבים ובטיפול בכל מוצרי הנעילה השונים הזמינים כיום בכל בית או עסק. זמינותם של כמה מנעולנים מקצועיים ואמינים הפועלים כצוות מאפשר לנו לספק לכם את הפתרון המהיר ביותר במקצועיות גבוהה ובמחיר נמוך. צרו אתנו קשר עוד היום.