שירותי מנעולנות במרכז » מנעולן בתל אביב

מנעולן בתל אביב

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ מנעולים בתל אביב ובמרכז

המעבר לאזור המרכז ובמיוחד לתל אביב הוא שלב מרגש ומלהיב. אבל חשוב לזכור שקרוב לוודאי שתתגוררו בדירה שכורה שבה לרבים מהדיירים הקודמים עדיין יש מפתח. אז מה צריך לעשות? זה בדיוק הזמן להזמין מנעולן בתל אביב שיסייע לכם להבטיח את הביטחון והשקט הנפשי שלכם בדירה החדשה.מנעולן בתל אביב

ביטחון הבית, העסק, המכונית והחפצים החשובים הנעולים בכספת חשובים לנו מאוד, ולכן אנו עושים שימוש במנעולים, על מנת להגן על הדברים היקרים לנו בפני פריצות או גניבות.
לעיתים אנו מעוניינים לשדרג את מערכת הנעילה, להחליף מנעול מקולקל, לבצע פריצה לרכב, לבית או לכספת, החלפה של צילינדרים ועוד.

בין שאתם עוברים לגור ברחובות אלנבי, דיזינגוף או פלורנטין מצד אחד ובין שאתם דווקא בוחרים בצפון השקט של תל אביב – המעבר לדירה חדשה דורש מכם להצטייד כמעט באופן מידי במספר הטלפון של מנעולן בתל אביב שיסייע לכם במגוון רחב של מקרים שקרוב לוודאי שלא השקעתם בהם מחשבה במהלך המעבר.                

למה שנזדקק לשירותי מנעולן בת"א?

ישנם לא מעט מקרים בהם נזדקק לשירותיו של מנעולן בת"א ואנו עלולים לפגוש בהם כמעט בכל שלב בחיים בדיוק ברגע הכי לא צפוי:

החלפת צילינדרים בתל אביב

המעבר לדירה חדשה מרגש ככל שיהיה הוא צעד חשוב ואתם למעשה משנים את מרכז חייכם ומחליפים אותו במיקום חדש שאינכם יודעים את כל האמת עליו. אחד מהפרטים החשובים הוא שקרוב לוודאי שישנם לא מעט אנשים שיש בידם מפתח לדירה החדשה שלכם, בין שמדובר בדיירים קודמים, עובדים וגנבים שונים.

הצעד הראשון המומלץ לביצוע כבר ביום הראשון שבו אתם מעביר את הציוד לתוך הדירה החדשה הוא לפנות אל מנעולן במרכז ולבצע החלפה של הצילינדר בדלת הכניסה. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם היחידים שיש להם אפשרות להיכנס לדירה החדשה ולשפר באופן משמעותי את תחושת הביטחון שלכם בעיר הגדולה של תל אביב.

זקוקים למנעולן בת"א להחלפת צילינדרים? חייגו אלינו עכשיו - 052-9708593

איזורים ושעות פעילות בעיר

אנו מספקים שירותים 24 שעות 7 ימים בשבוע בכל איזורי העיר!
כוכב הצפון, רמת אביב, רמת החייל, הגוש הגדול, אזורי חן, נאות אפקה, המשתלה, שדה דב, הדר יוסף, רביבים, מעוז אביב, צהלה, גני צהלה, נווה שרת, שיכון דן, תל ברוך,
הקריה, שדרות יהודית, פלורנטין, הארגזים, שכונת התקווה, איזור התחנה המרכזית, כרם התימנים, נווה שאנן, המסגר עזריאלי ומתחם שרונה ועוד...

פריצת מנעולים בת"א

אופן החיים הסואן של ת"א מוביל אתכם לא פעם חזרה הביתה בשעות מאוחרות – מהעבודה או מבילוי בין אם יצאתם לפאב באבן גבירול או קינג גורג'.
העומס הרב והשעות הרבות מחוץ לבית יכולות לגרום לכם לשכוח או לאבד את מפתחות הכניסות ולמצוא את עצמכם עומדים מול דלת כניסה נעולה בדיוק ברגע הכי לא צפוי.

גם במקרים מסוג זה תדרשו לפנות באופן דחוף למנעולן בתל אביב על מנת שזה יסייע לכם בהליך פריצת מנעולים שיאפשר לכם להיכנס הביתה. התהליך עצמו אינו ארוך אז הוא דורש מקצועיות רבה וניסיון כדי למנוע פגיעה בדלת כך שתוכלו אומנם להיכנס הביתה אך מבלי לחשוש.

פריצת דלת נעולה בתל אביב

נתקלתם במצב בו יצאתם ולו לרגע מהבית וגיליתם שדלת הכניסה נטרקה מאחוריכם? במרבית המקרים השתמשתם במפתחות כדי לפתוח את הדלת, אבל אם שכחתם אותם בתוך הדירה הסיפור נהיה מורכב הרבה יותר וגם כאן הפיתרון המומלץ ביותר הוא פניה למנעולן בתל אביב.

דלת נעולה הוא מצב שבו יתכן וכלל לא תכננתם לשהות מחוץ לבית ולכן פנייה למנעולן בתל אביב תבטיח שלא תמתינו מחוץ לדלת שעות ארוכות עד שתזכו לסיוע בפתיחת הדלת.

זקוקים למנעולן לפתיחת דלת נעולה בתל אביב?  חייגו אלינו עכשיו - 052-9708593

 

פריצת רכבים בתל אביב - יפו Tel aviv yafo

בדומה למקרים של פריצת מנעולים הנוגעים לכניסה לבית בלא מעט מקרים אנחנו יכולים לגלות כי איבדנו את מפתחות הרכב.
המצב הזה מטריד בהרבה שכן מלבד העובדה שאנחנו לא יכולים להיכנס לרכב ולנסוע למחוז חפצנו – קרוב לוודאי שהמפתחות שלנו נמצאים בידיו של גורם לא רצוי והדרך משם לגניבת הרכב קצרה מידי.

במקרים בהם אתם עומדים מול הרכב ומגלים שהמפתחות אבדו או נהרסו מומלץ ליצור קשר מידי עם מנעולן בתל אביב המתמחה בהליך של פריצת רכבים.
מלבד האפשרות להיכנס לרכב ולנסוע למחוז חפצכם תוכלו גם לנסוע ולהחליף את מנגנון הנעילה ולהחזיר לעצמכם את השליטה.

זקוקים למנעולן לפריצת רכבים בתל אביב?  חייגו אלינו עכשיו - 052-9708593

בכל אחד מן המקרים הללו נפנה לסיוע של מנעולן בתל אביב על מנת שיסייע לנו בצורה הטובה והמהירה ביותר.

רוב המנעולנים בת"א אשר עוסקים בפריצת מנעולים והחלפה או התקנה של צילינדרים עובדים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וגם בשבתות ובחגים, מאחר ואין אנו מתכננים מראש מתי להשאיר את המפתחות נעולים ברכב, מתי הדלת של הדירה תיטרק בטעות מאחורינו, או מתי קודן של הכספת יתקלקל.

אז איך בוחרים מנעולנים בתל אביב?

אחרי שהצגנו לפניכם את המקרים השונים בהם תידרשו לפנות לקבלת סיוע משירותיו של מנעולן בתל אביב אספנו בעבורכם מספר פרמטרים שונים שיסייעו לכם לבחור מנעולנים בתל אביב:

 • פורץ דלתות בתל אביב צריך לשאת עמו תעודה משטרתית אשר מאפשרת לו על פי חוק לעסוק במקצוע, ומקנה לו את היכולת לפרוץ מנעולים ולהחליפם.
  בקשו מהמנעולן אותו אתם מזמינים להציג לכם את התעודה הזו אשר בבעלותו.
   
 • למרות הרצון לבדוק כל מנעולן באופן פרטי חשוב לזכור כי ברגעים שאתם נעולים מחוץ לבית חשוב לפנות למנעולן שיוכל לסייע לכם בדרך המהירה ביותר.
  לכן, במידה ואתם מתגוררים בתל אביב – הקפידו לפנות לקבלת שירותיו של מנעולן בתל אביב ולא מנעולן מרוחק יותר שתדרשו להמתין לו זמן רב.
   
 • מנעולנים בתל אביב מתמחרים בצורה שונה את עבודתם ומביאים מבצעים והנחות אטרקטיביים ומשתנים כל הזמן.
  חשוב מאוד לבצע סקר שוק מעמיק (אם מתאפשר כמובן, והמצב אינו מצב חירום), ולבדוק את המחירים אשר מציעים לכם המנעולנים השונים.
  המחירים יכולים להשתנות ממנעולן למנעולן לעיתים מחיר נמוך או זול יותר לא בהכרח מצביע על עבודה פחות טובה ומקצועית.
   
 • הדרך הטובה ביותר לוודא כי מנעולן בתל אביב הוא אכן אמין ומקצועי הוא לבקש כמה שיותר המלצות מקרובים או מכרים. 
  המלצות של קרובים בני משפחה, או אפילו המלצות שראיתם ברשת יעלו את הסיכוי כי המנעולן שבחרתם הוא מקצוען, מומלץ ומתאים עבורכם, וכי תהיו מרוצים מהשירות.
   
 • מנעולן בתל אביב יכול להתמחות בכמה תתי התמחויות של המקצוע. ישנם מנעולנים שמתמחים במכירה ישירה של מוצרים כמו צילינדרים, כספות ועוד.
  ישנם מנעולנים שמתמחים בשיווק והתקנה של מערכות מיגון לבית או לרכב, וישנם מנעולנים אשר מתמחים בפריצה של מנעולים ודלתות פלדלת ודגמים מוכרים אחרים, התקנה של צילינדרים, ותיקון בעת הצורך.
  חשוב מאוד שתבחינו בסוג המקרה בשבילו אתם זקוקים לשירות של מנעולן תל אביב, ותבחרו את המנעולן אשר מתמחה בתחום לו אתם זקוקים.

 

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו – אל צוות המנעולנים שלנו הפועל כבר שנים רבות בעיר תל אביב ובערים השכנות. 
אנחנו מתחייבים להגעה מהירה – תוך 25 דקות בכל שעה ביום, לשירות אדיב ומקצועי ולמחיר משתלם במיוחד. חייגו עכשיו - 052-9708593