שירותי מנעולנות במרכז » מנעולן במרכז » מנעולן בראש העין

מנעולן בראש העין והסביבה

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן בראש העין

בוודאי שמעתם על מקצוע המנעולן. גם אם לא נזקקתם לשירותיו עד היום, ללא ספק אתם מכירים מישהו שאיבד מפתח, ננעל מחוץ לרכב או הזדקק להחלפת מנעול בביתו הפרטי.
בכל המקרים הללו האדם שאליו פנו חבריכם עם הקושי שהתעורר אצלם הוא המנעולן. לפניכם מידע על מנעולנים ומקצועם וכן האזורים בהם פועל מנעולן בראש העין.

תפקידיו המרובים של המנעולן

בואו להכיר את שירותי המנעולנות שלנו ב-24/7 Locksmith

  • תיקון מנעולים – לעתים חלק ממנגנון המנעול מתקלקל והמנעול מפסיק לשרת את בעליו. לא תמיד צריך לזרוק את המנעול ולקנות מנעול חדש, לעתים אפשר ואפילו כדאי לתקן את התקלה ולהמשיך ליהנות מהמנעול הישן והטוב.
    המנעולן הוא איש המקצוע שיוכל לקבוע מה התקלה במנעול והאם ניתן לתקן אותה. אם המנעול בר תיקון המנעולן יוכל להחזיר בקלות את המנעול המקולקל למצב תקין. יש פעמים שאפשר לתקן מנעול תקול ולחסוך בין עשרות למאות שקלים. אל תמהרו לקחת החלטה בלי להתייעץ עם מנעולן מראש העין.
  • התקנת מנעולים – מנעולן מכיר סוגים רבים של מנעולים והוא יכול לעזור לכם התקנת מנעול בבית, ברכב ובכל מקום שצריך להיות מאחורי בריח. בימינו יש סוגים שונים של מנעולים וצילנדרים ממספר רב של חברות ויש להכיר את את כל סוגי המנעולים על מנת להתקין אותם בצורה מקצועית.
    ישנם מנעולים שכל אחד יכול להתקין ולעומתם גם מנעולים מורכבים שרק מנעולן מקצועי יכול להתקין בצורה טובה ויעילה. אל תנסו לחסוך כסף מכיוון שיש פעמים שתשלמו על זה ביוקר מאוחר יותר, אם המנעול נראה לכם מסובך להתקנה תפנו אלינו ללא חשש.
  • פריצת מנעולים –  תפקיד שימושי מאוד של המנעולן הוא פריצת מנעולים. ישנם מנעולים שלא ניתן לפתוח מסיבה זו או אחרת ותפקידו של המנעולן הוא למצוא את הסיבה הגורמת לבעיה ולפתור אותה במהירות על ידי פריצת המנעול. ויש פעמים שהמפתח לא בנמצא או נשכח בתוך הבית והדלת נטרקה עליו, במקרים אלו עליכם להתקשר למנעולן בראש העין שיביגע במהירות וישחרר אותכם מהמתנה מחוץ לדלת.               
  • שכפול והכנת מפתחות – כל מנעול מורכב לא רק מהמנעול עצמו אלא גם ממפתח שפותח אותו במידת הצורך ולכן המפתחות הם גם התמחות של כל מנעולן מוצלח. המנעולן יוכל לשכפל מפתחות ממפתחות קיימים, לתקן מפתחות שלא פותחים את הדלת ואפילו ליצור מפתחות מקוריים למנעולים ללא מפתח. 

מי יכול להיות מנעולן?

הכשרה מקצועית – הצעד הראשון בהפיכתו של אדם למנעולן הוא כמובן ההכשרה המקצועית שלו. המנעולן צריך ללמוד קורסים רבים בתחומים שונים ומגוונים.
ללימודי המנעולן יש פן תיאורטי ומעשי. הוא לומד על המבנים המורכבים של המנעולים השונים והמנגנונים הפעילים בכל מנעול על הפיזיקה של החומרים מהם עשוי המנעול, המפתח והדלת עצמה. מסלול הלימודים הוא לא קל ויש הרבה פרטים לזכור.

ניסיון והתמחות – השלב השני הוא להביא את הידע שנרכש לידי ביצוע ולרכוש ניסיון דרך התמחות. במהלך ההתמחות המנעולן הצעיר לומד לפתור בעיות שונות, לתקן ולפרוץ מנעולים שונים ומשכלל את השיטות שבעזרתן הוא יכול לבצע את עבודתו ביתר מהירות ויעילות. ניסיון של המנעולן מראש העין הוא פרמטר חשוב שיכול לחסוך הרבה זמן בעת ביקורו אצלכם, מנעולן עם ניסיון כמו שלנו טיפל בכל סוגי המנעולים ובכל סוגי הדלתות ולכן אין דבר שיכול להפתיע אותו שהוא מגיע אליכם לפריצה, התקנה או תיקון מנעול.

תעודות ואישורים – בסיום הלימודים המנעולן מקבל תעודה שמכשירה אותו לעסוק במקצוע אך אין זה מספיק בשביל לפרוץ מנעולים בצורה חוקית.
שלב נוסף שעל המנעולן לעבור בדרך אל המקצוע הוא להשיג תעודת יושר מהמשטרה והיתר לעסוק במקצוע, חשוב לבקש מהמנעולן להראות את תעודת היושר שלו שקיבל מן המשטרה, אתם לא רוצים רוצים להעסיק מנעולן "חאפר" ללא אישורים ותעודות שיכול לגרום לכם נזק לבית. אל תתביישו ואל תהססו לבדוק את התעודות והאישורים של מנעולן מראש העין.

אופי מתאים – לא כל אחד יכול להיות מנעולן מוצלח. עבודתו של מנעולן טומנת בחובה דיוק וסובלנות רבים, יכולת ריכוז גבוהה ותשומת לב לפרטים הקטנים.
בנוסף, המנעולן צריך להיות אדם תקשורתי ונעים הליכות מכיוון שתקשורת עם אנשים הזקוקים לשירותיו היא חלק בלתי נפרד מהמקצוע. אנחנו יודעים שאנשים שנתקעים מחוץ לדרך הם לרוב עצבניים ורוצים להכנס הביתה, החיוך הראשוני והשירות המהיר ייגרמו לכם בסוף התהליך לחייך.

באיזה אזורים פועל מנעולן מראש העין?

אם אתם מחפשים מנעולן בראש העין,או בישובים הקרובים לראש העין כגון גבעת השלושה, קיבוץ עינת, אלעד, נחשונים וכד', תוכלו להשתמש בשירותיו של מנעולן מראש העין.
הפסיקו את החיפוש כעת וצרו איתנו קשר!  אנחנו מבטיחים לכם שירותי מהיר ואיכותי, שתשכחו בכלל שננעלתם מחוץ לדלת. 

השירות ניתן בראש העין הישנה והחדשה גבעת הסלעים, נווה אפק, גבעת טל, מצפה אפק. השכונות הישנות: צה"ל, הרקפות, אביב, שבזי ומשכנות המוזיקה.

בנוסף אנו מספקים את שירותינו בקיבוץ עינת, אלעד, נחשונים ושאר היישובים באיזור.