שירותי מנעולנות במרכז » מנעולן במרכז » מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה והסביבה

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן בפתח תקווה

המנעולים שלנו הם מנעולים מורכבים ביותר, דבר העוזר להם לשמור עלינו ועל רכושנו מפני פגיעה או גניבה.
אך לעתים המנגנון המורכב והמסובך שבתוך המנעול זקוק לתיקון או החלפה. ישנם מנעולים שהתיישנו ואינם תקינים עוד ומנעולים שיכולים להמשיך ולשמש אותנו לאחר תיקון יסודי.
כאן נכנס לתמונה המנעולן. אם יש לכם בעיה כלשהי שקשורה למנעול עצמו או למפתח הפותח אותו, האדם שיוכל לעזור לכם לפתור אותה הוא כמובן המנעולן.

מיהו המנעולן ומה תפקידו?

פורץ מנעולים בפ"ת

מנעולן כשמו כן הוא, זה אדם שמתעסק בכל הקשור למנעולים. עולם המנעולים כולל מנעולים מהרבה סוגים ובעלי רמת מורכבות שונה. ישנם מנעולים של דירות מגורים, מנעולי משרדים, מנעולי פלדלת ואפילו מנעולים של מכונית וכמובן כלי רכב נוספים.
בנוסף, המנעולן יכול לטפל במפתחות של המנעולים הללו, לשכפל ולהכין מפתחות חדשים מכל הצורות והדגמים הרצויים. שירותי מנעולנים נדרשים על מנת לתקן מנעולים שבורים ולפרוץ מנעולים נעולים. חשוב להקפיד לבחור מנעולן אמין ומנוסה אשר יוכל להתמודד בהצלחה גם עם המנעול המורכב ביותר.
שאתם קוראים למנעולן מכל סיבה שהיא אתם צריכים לדעת שהוא יכול לתת לכם טיפול כולל במנעול, כדאי להתייעץ איתו לגבי טיפול מיטבי במנעול ולהתייעץ  האם כדאי להחליף או לתקן מנעול, להתייעץ איתו לגבי מחירים ולשאול כל שאלה שקשורה לעולם הזה - מנעולן בפתח תקוה ייתן לכם את התשובה לכל שאלה.

בסרטון הבא תוכלו לראות החלפת מנגנון וצילנדר על ידי מנעולני 24-7 Locksmith בעיר פתח תקווה:
 

איך תדעו שהמנעולן שלכם הוא איש מקצוע אמין?

כיום כל אחד יכול לטעון כי הוא יכול לפתוח מנעול בשיטות שונות שלמד ברשת. אך אל לנו להאמין לכל אחד ולהסתכן בשירותיו של חובבן.
ניסיון כושל של פריצת מנעול יכול להביא להרס מוחלט שלו וכתוצאה מזה להוצאה כספית גדולה ומיותרת.
רק מנעולן פתח תקווה יוכל להגיע אל ביתכם ולפתור עבורכם את כל בעיות המנעולים הקיימות.
למנעולן אמין יש ניסיון רב בתחום זה ולכן כדאי להתרשם מניסיונו האישי ורפרטואר היכולות של המנעולן שלכם לפני תחילת העבודה.

חשוב להזכיר כי ברשותו של מנעולן העוסק גם בפריצת מנעולים צריכה להימצא תעודת יושר מטעם המשטרה שמעידה על אמינות המנעולן והיעדר כוונה פלילית מצדו בזמן פריצת המנעולים.
אל תתביישו לבקש מהמנעולן לראות את התעודה, פורץ מנעולים בפתח תקוה בעצם נכנס לכם לנכס הכי חשוב שלכם : הבית שלכם. לכן, צריך לדעת שאנחנו שוכרים מנעולן בפתח תקוה אמין ומקצועי וחלק חשוב מזה היא התעודת יושר מטעם המשטרה. 

מתי כדאי להזמין פורץ מנעולים בפ"ת?

פריצת מנעול - סדר היום העמוס שיש לנו והשעות הרבות מחוץ לבית במקומות שונים ,אם זה בעבודה או בבילוי עם הילדים אחרי העבודה, יכולים לגדרום לנו לאבד או לשכוח את המפתחות שלנו במקומות שונים. להגיע הביתה לאחר יום עמוס, לעמוד מול הדלת ולהבין ששכחת או איבדת את המפתח יכול לגרום לכולנו להתעצבן.
במקרה כזה חבל להתעצבן, צריך להתקשר למנעולן בפתח תקווה ולחכות. אנחנו בצוות המנעולנים של 27-7 Locksmith  נגיע אליכם במהירות ונפרוץ את הדלת במקצועיות ללא פגיעה במנעול ובצלינדר. כך תוכלו לסיים את היום העמוס שלכם עם חיוך ובתוך הבית.

התקנת מנעול – אם אתם רוצים להתקין מנעול בבית או במשרד, מומלץ מאוד לא לעשות זאת לבד אלא להיעזר באיש מקצוע. מנעולן מנוסה יוכל להתקין מנעול בצורה הנכונה והבטיחותית ביותר.
לפעמים מה שנראה זול עולה בסוף ביוקר: אתם יכולים לפגוע במנעול, להתקין אותו לא נכון ולהרוס את המנעול. בעל מקצוע שעושה מספר רב של התקנות כאלו במשך השבוע יוכל להתקין לכם את המנעול בצורה מקצועית וכך תוכלו להיות בטוחים ושקטים שהמנעול ראוי לשימוש. גם תחסכו זמן יקר שלכם שתנסו להתקין ויש סיכוי שבטווח הארוך תחסכו כסף, תנו לבעל מקצוע לעשות לכם את העבודה.

החלפת מנעול – העיר פ"ת זכתה בשנים האחרונות להגירה חיובית, בשכונות החדשות כמו נווה גן, אם המושבות החדשה וכפר גנים ג' נבנו עשרות בניניים חדשים ומאות דיירים מרוצים עברו דירה.
שנכנסים לדירה חדשה ההמלצה שלנו היא להחליף מנעול באופן מיידי, בייחוד כאשר מדובר בדירה חדשה שהמפתח הסתובב אצל עשרות פועלים ואנשי מקצוע מתחלפים.
אתם לא יכולים לדעת אצל מי היה המפתח לפני שעבר אליכם ויותר מזה אתם לא יכולים לדעת האם נשאר העתק של המפתח אצל אחד הפועלים.  
אפשר לקרוא כל כמה זמן בכיתונים או באתרי החדשות באינטרנט עד אנשים שהכניסו כבר את הציוד הראשוני שלהם לדירה כגון מוצרי חשמל ומזגנים ועוד לא ביצעו הובלה של הדירה הקודמת ובזמן הזה שדדו להם את מוצרי החשמל.
אל תקחו סיכונים מיותרים ! החליפו את המנעול בכניסה לדירה החלפת מנעול על ידי מנעולן בפ"ת תתן לכם שקט נפשי להמשך הדרך ולכניסה שקטה ונקייה לדירה החדשה. 

תיקון מנעולים – הגעתם הביתה והמנעול לא נפתח ? אתם מרגישים שצריכים "לשחק" עם המפתח הרבה פעמים עד שהוא פותח את הדלת? המנעול מורכב מהרבה חלקים מכאניים ולעתים יש תקלה במנעול שיכולה להיפתר בקלות על ידי תיקון המנעולן.
אם המנעול שלכם התקלקל, אין זה אומר שתצטרכו בהכרח לזרוק אותו ולקנות חדש, לעתים ניתן לתקן את המנעול הישן ולחסוך כסף רב.
יש פעמים שאפשר לפתור את בעיית המנעול בקלות ומחיר התיקון למנעולן מפתח תקוה שיגיע אליכם לדירה יהיה זול בעשרות אחוזים ממנעול חדש, לכן לפני שאתם מחליטים לקנות עדיף לקרוא למנעולן שיבדוק את המנעול הישן, אם התיקון לא ישתלם לכם תמיד אותו מנעולן יכול להתקין לכם מנעול חדש. 

הזמנת מנעולן בפ"ת

אם אתם מחפשים מנעולן בפ"ת, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או להשאיר פרטים על מנת שנחזור אליכם.
אנחנו יודעים איך אתם מרגישים שאתם תקועים מחוץ לדלת של הבית לאחר יום עבודה או לאחר קניות עם סלים בידיים ולכן אנחנו מגיעים אליכם במהירות ולא נותנים לכם לחכות בחדר המדרגות מעבר לגבול הסביר.

מהירות התגובה שלנו והאמינות של המנעולנים שלנו הם אבני היסוד של Locksmith 24-7 ואנחנו מתחייבים לעמוד בהם.
אנו מעניקים שירותי מנעולנות בפתח תקווה, אם המושבות, עין גנים, כפר גנים, נווה גן, כפר סירקין, כפר מעש, גבעת השלושה, רינתיה, צפריה, מגשימים, קיבוץ נחשונים,  מזור, יישוב נחלים ואזורים נוספים מסביב לפ"ת. 

איפה אנחנו נמצאים בפתח תקווה

אנחנו נמצאים במרכז פתח תקווה והצוות שלנו נייד על אופנועים ככה שההגעה למקום נעשית בצורה מהירה לעיתים קרובות גם מספר דקות

 

כאן תוכלו להזמין מנעולן איכותי, אמין ומנוסה שיוכל לטפל בכל בעיה וידע כיצד להתמודד גם המנעולים המורכבים ביותר.בתחום המנעולנות ניסיון ומקצועיות זה שם המשחק, אותנו אף מנעול לא מפתיע.