שירותי מנעולנות במרכז » מנעולן במרכז » מנעולן בקריית אונו

מנעולן בקריית אונו והסביבה

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן בקריית אונו

בשלב זה או אחר בחיים, כולנו נצטרך להיעזר במנעולן והסיבה לכך היא שאנחנו תלויים במפתחות ובמנעולים בכל אספק בחיינו. הבית שלנו מוגן על ידי בריח, המכונית נעולה על ידי מנעולים בכל הדלתות, האופנוע נדלק בעזרת מפתח ואפילו האופניים שלנו קשורים בשרשרת ומנעול.
כיום לא ניתן למצוא אפילו בניין אחד שלא מכיל לפחות כמה עשרות מנעולים ומפתחות. אם יש לכם בעיה כלשהי שקשורה במפתח לא תקין או מנעול תקוע, זה הזמן להזמין את שירותיו של המנעולן באזור מגוריכם.

אילו תכונות צריכות יש למנעולנים שלנו?

ידע מכאני נרחב – למנעולן טוב צריך להיות ידע מכאני רב על מנת להבין היטב את מנגנוני הפעולה של המנעולים השונים ואת שלל האפשרויות הפוטנציאליות לנזק.

קואורדינציה מצוינת – לא מספיק רק לזהות את הבעיה, על המנעולן גם לתקן אותה ביעילות ובמהירות. לשם כך עליו להיות על קואורדינציה טובה וידיים זריזות ועדינות שיוכלו להזיז בעדינות את החלקים הזעירים שבתוך המנעול.

ראיה חדה – על מנת לראות היטב את המנעול והמנגנון הפנימי של המנעול, המנעולן צריך להיות חד ראיה ולעתים אפילו להיעזר בציוד מיוחד להגדלה וחידוד הראיה.

דייקנות – עבודתו של מנעולן היא עבודה דייקנית ביותר ולכן חשוב שתכונה זו תהיה בולטת באופיו.

סבלנות – ישנם מנעולים שדורשים זמן רב ועבודה קשה עד לריצתם. מנעולן טוב הוא מנעולן סבלני שלא מאבד ריכוז אחרי עבודה ארוכה ומייגעת.

אמינות – המנעולן נדרש לפרוץ מנעולים ולעתים לפלוש לפרטיותם של האנשים, להגיע לדירותיהם, לפרוץ למכוניות ולעתים אפילו להציץ לתוך כספות. חשוב שהמנעולן יהיה אמין ואחראי ולא יפגע בפרטיותם וביטחונם של לקוחותיו.

אדיבות – מנעולן אדיב ומנומס יתחבב על הלקוחות ביתר קלות ויזכה להרבה המלצות ולכן מלבד התכונות המקצועיות, מנעולן טוב מצטיין גם ביחסים בינאישיים טובים מאוד.

מתי נקרא למנעולן בקריית אונו?

ישנם מקרים בחיים שבהם רק המנעולן יוכל להושיע אותנו. אם אתם מתגוררים בקריית אונו, גני תקווה או הסביבה הקרובה, מנעולן בקריית אונו יוכל לבוא לעזרתכם בכל המקרים המצוינים בהמשך:

שכפול מפתחות – לפעמים צריך להוסיף מפתחות למלאי המפתחות של המשפחה, לשכפל מפתח נוסף שאבד או נשבר, התעקם הוא החליד.
בכל המקרים הללו המנעולן יוכל לייצר עבורכם מפתח חדש תוך דקות ספורות. במקרים בהם המפתח המקורי אבד או שאינו יכול להיות עוד בשימוש, המנעולן יכול לייצר מפתח חדש ומתאים למנעול.

מנעול מקולקל או תקוע – אם המנעול שלכם התיישן, התקלקל, נתקע או פשוט הפסיק למלא את הפונקציה שלו, המנעולן יוכל לעזור לכם.
מנעולנים מכירים את המנעולים ואת המנגנונים הפנימיים שלהם ולכן בקלות יוכלו לזהות את הבעיה שמפריעה למנעול לעבוד. ישנם מקרים שבהם ניתן לקחת את המנעול הישן לתיקון ולהמשיך להשתמש בו עוד הרבה שנים. במקרים אחרים המנעול הישן נזרק והמנעולן מתקין במקומו מנעול חדש ותקין לחלוטין.

רכב שלא ניתן לפתיחה – אם אתם לא יכולים לפתוח את הרכב, המפתח אבד, נשאר בתוך המכונית, נשבר או התעקם, המנעולן יוכל לטפל גם במקרה הזה.
לפעמים נדרש חילות מתוך רכב מקולקל, פתיחת דלת של רכב עבור אדם שמאחר לפגישה, התקנה של מנעולים חדשים בכלי רכב. בכל המקרים הללו, המנעולן המקצועי יוכל לעזור לכם בכך.

פריצת מנעולים – כאשר אתם צריכים לפרוץ מנעול כלשהו, בין אם מדובר במנעול פשוט, מנעול של דלת, מנעול של בניין, משרד או שער חיצוני, או אם מדובר במנעול של מכונית, גדר או כספת, המנעולן הוא האיש שלכם לפתרון הבעיה.

 

אם אתם מחפשים מנעולן בקריית אונו - הפסיקו את החיפושים והתקשרו אל עכשיו :052-9708593

שירותי המנועלנות ניתנת ביהוד מונסון, נווה מונסון, אור יהודה, סביון, בני ברק, גבעת שמואל ועוד.