שירותי מנעולנות במרכז » כתבות » שיכפול שלט לרכב - כל מה שרצית לדעת

שיכפול מפתח לרכב - כל מה שרצית לדעת

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

יקר ערך ככל שלא יהיה, את צרור המפתחות של האוטו רובינו לא ממהרים לשכפל כשאין בכך צורך. נראה שזה תהליך מורכב שלוקח זמן, מה גם שמדובר על שתי פעולות שונות- שכפול המפתח וגם השלט, בקיצור- די ויותר תירוצים לדחיינות.

עם זאת, כשמגיע הרגע שבו השלט אובד, מתקלקל או מתרסק מגיע רגע הלחץ, אחרי הכל גם אם אפשר לפתוח ולהניע את הרכב עם המפתח בלבד, כמה רחוק אפשר להגיע איתו כשהאזעקה פועלת?

אם הזדקקת לשירותי שיכפול שלט רכב כפתרון חירום, או שהחלטת, ליתר בטחון ולמען האחריות לשכפל אחד נוסף כפתרון חלופי, המאמר הזה בשבילך.

דברים שכדאי לדעת על שיכפול מפתח לרכב

שיכפול מפתח לרכב

לכל רכב צריכים להיות לפחות שני שלטים שפועלים בכל רגע נתון. ממש כמו שצריכים להיות שני סטים של מפתחות, כך שאם במקרה סט אחד אובד או לא פעיל, תמיד יהיה סט נוסף בנמצא. זה גם פתרון שמסבר את הדעת, אחרי הכל אי אפשר לדעת מתי תתקוף ההפתעה הלא נעימה שבה אנחנו לא יכולים  להתיישב ברכב ולעשות בו שימוש.

שכפול שלט רכב כדאי לעשות מיד כשאחד מהם יוצא מכלל שימוש, ולא להסתמך על האחרון שנותר.

בחירה של מנעולן לביצוע עבודת שכפול שלטים

מנעולן הוא אחד מבעלי המקצוע שאת מספר הטלפון שלו בהחלט כדאי ;להכניס לרשימת מספרים החירום שלנו. בין דלת הבית לזו של הרכב, וביניהם שלל השלטים השונים שמקיפים את החיים שלנו, נראה שאנחנו זקוקים לשירותיו של מנעולן יותר ויותר. מה גם שבדרך כלל הרגע שאנחנו זקוקים לו הוא הרגע שבו נתקענו בחוץ.

שנייה לפני הבחירה במנעולן שהשאיר לך מגנט על הדלת ושמירה של המספר שלו בזיכרון, על כל מקרה שלא יבוא, כמה נקודות שיעזרו לך להבטיח שהבחירה שתיעשה היא הנכונה.  
אחרי הכל, בשוק רווי, מטבע הדברים אין סטנדרט למקצועיות, בעוד שזה מהווה אבן יסוד בשירות שיתקבל.

בחירה של מנעולן ראוי לה שתגובה בבדיקה והשוואה, מה שיבטיח שיפור עלות/תועלת שלך.

  • טווח התמחויות. לא כל מנעולן מתמחה בכל סוגי העבודות, לכן כדאי לוודא מראש את גזרת ההתמקצעות שלו.
    המנעולן שנרצה לעבוד איתו, כדאי שיתמחה, לצד כל סוגי מנעולי הדלתות, גם בשכפול מפתחות ושלטי מכוניות, לכל סוגי המכוניות, בכל סוגי מערכות האבטחה, אימובילייזרים וכיוצא באלה
  • עלות היא כמובן פקטור. מחיר שכפול שלט לרכב עומד על כמה מאות שקלים ומשתנה בהתאם סוג המערכת.
    ככלל, שכפול שלט לרכב יהיה פתרון זול יותר מהצעת המחיר שתתקבל במוסך המרכזי של יצרן הרכב
  • אחריות גם היא לא עניין של מה בכך ואינה מתקבלת אצל כל בעל מקצוע. כדאי לוודא שאחריות מתקבלת עוד לפני קבלת השירות
  • מנעולן מקצועי צריך להיות בעל אישור משטרתי בגין עבודתו. תפקידו לתת ערובה להגינות בעל המקצוע ולמנוע שכפולים בלתי חוקיים וגניבות
  • מנעולן מקצועי יוודא יחד איתך שהשלט המשוכפל עובד לפני החזרה הביתה, במידה ולא עשה כן כדאי לבדוק לבד, רק בכדי שלא יהיה צורך לחזור שוב לתיקונים.

כעת עם המידע הנחוץ ברשותך, כל שנותר הוא להכניס  את מספר הטלפון של צוות המנעולנים של 24-7 Locksmith  אל הטלפון הסלולארי שלך ולהבטיח לעצמך שירות זמין, מהיר ומקצועי– בכל רגע שבו יגיע הצורך.  

אז למה אתם מחכים ?052-9708593 ושימו סוף לדאגות שלכם לגבי הישן שאיבד את דרכו!