שירותי מנעולנות במרכז » תיקון והחלפת דלתות

תיקון והחלפת דלתות

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

תיקון והחלפת דלתות

דלתות פנים, דלתות כניסה ודלתות ראשיות הן הקו הראשון אשר מפריד בין המרחב הפרטי שלנו לסביבה שבחוץ.  הן דלתות פנים והן דלתות חוץ. דלתות איכותיות ישמשו אותנו למשך שנים רבות, לרוב ללא תקלות או בעיות חריגות, אך גם מקרים שכאלה עלולים לצוץ, עקב בלאי, עקב חבלה או מסיבות שונות נוספות.

גם במידה והדלת אינה מתפקדת ויש בה בעיה או תקלה, אפשר לתקן. לעיתים אף שווה ומשתלם יותר להחליף את הדלת , אך לזה נגיע בהמשך.  תיקון דלתות הוא תחום בפני עצמו בענף בלעי המקצועי העובדים כמנעולנים. על כן, אם אתם נתקלים בבעיה כלשהיא בדלת שלכם, פנו למנעולן מקצועי אשר עוסק בתיקון והחלפת דלתות.

כדאי ורצוי שתבדקו, מהו הניסיון ומהי הכשרה שיש לבעל המקצוע אותו אתם מזמינים, זאת כמובן, מלבד לסוג השירות אותו הוא מציע. בדקו גם מהן שעות הפעילות שלו, מהי זמינותו, ובאילו אזורים הוא נותן שירות. כמובן שעדיף לבחור במנעולן שעובד באזורכם, או בקרבת מקום, על מנת שבמקרה הצורך, זה יוכל להגיע אליכם בהקדם.

מן הסתם שהמלצות על המנעולן יוכלו להניח את דעתכם, ולהשקיט את לבכם כי אתם בידיים טובות ומהימנות, אך על כל פנים, ודאו כי המנעולן מחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל.

תיקון והחלפת דלתות -  מתי מתקנים דלת, מתי מחליפים דלת, וכמה זה יעלה לכם

כמו שציינו קודם לכן, עבודת התיקון של הדלת חייבת להיעשות על ידי מנעולן מקצועי ומיומן. מנעולן אשר מוסמך ומוכשר לביצוע עבודות מסוג אלה. המנעולן יגיע אליכם ובתור התחלה יבדוק ויבחן את הדלת. במהלך הבדיקה הוא יחליט מהו התיקון/הטיפול הנדרש, במה התיקון כרוך, ומהן המלצותיו לפני שיחל בביצוע עבודה כלשהיא. לא פעם יתברר שאין כזה פער גדול בין עלות תיקון הדלת לבין עלות החלפת הדלת בדלת חדשה ולכן, פעמים רבות החלפת הדלת תהיה האופציה המשתלמת והכדאית יותר, וזו תהיה המלצתו של המנעולן. בכל מקרה, המחיר אותו תדרשו לשלם בעבור תיקון של דלתות, משתנה ממקרה למקרה, ותלוי במספר משתנים המשפיעים על המחיר, כגון: סוג הדלת, סוג התקלה או הבעיה, מועד הזמנת השירות (דחיפות וכיוצא בזאת), עלות מוצרים נלווים לפי הצורך, וכן הלאה.

מנעולנים רבים וביניהם אנחנו ב-24/7 Locksmith מספקים שירותים בתחום מסביב לשעות 24 שעות ביממה.

כך מתאפשר לבעלי המקצוע לתת מענה ללקוחות במצבי חירום ובמקרים דחופים.

מצבים המצריכים תיקון או החלפה של דלתות

ישנם כל מיני מצבים בהם תזדקקו לתיקון דלת כניסה או פנים, או להחלפתה בדלת חדשה. מצב ראשון ונפוץ אמוד הוא באם מנגנון הדלת עצמה נפגם מסיבה מסוימת, ובכל רמה שהיא. מנגנון פגום יכול לקרות עקב בלאי, שחיקה או חבלה בדלת. ועלות התיקון לא תהיה גבוהה כל כך, לפחות לא כמו עלות החלפת הדלת כולה. אכן, גם חבלה עשויה להוביל לבעיה המצריכה תיקון יסודי או החלפה של הדלת, לרוב בעקבות ניסיון פריצה, נזקי אש או מים, אלימות או חבלה בזדון.

הבעיה יכולה להיות נעוצה בצירי הדלת או במנגנון הפתיחה והנעילה, מה שאומר מבחינת תיקון, שמדובר בתיקון של מנגנון הנעילה- המנעול עצמו אשר מותקן בדלת.  מקרים כאלה יצריכו לרוב החלפה של המנעול או של הצילינדר המותקנים, ללא כל צורך להחליף את כל הדלת בדלת חדשה.

ודאי שדלתות איכותיות ועמידות פחות, כגון דלתות עץ או זכוכית, כאשר לרוב דלתות אלה הן דלתות פנים, כך סביר להניח שתתקלו ביותר מצבים המצריכים תיקונים. זאת לעומת דלתות ממ"ד או דלתות כניסה מסוג רב בריח או פלדת הנחשבות כחזקות ואיכותיות מאוד, ולרוב מקרים של דלתות כאלה המצריכים תיקון, נובעים מבלאי או מכשל טכני כלשהוא.