שירותי מנעולנות במרכז » הגנה מרבית מפני פריצת רכבים - מנעולן

הגנה מרבית מפני פריצת רכבים - מנעולן

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פריצת רכבים וכל הקשור במנגנוני אבטחה ונעילת רכבים הוא תחום בפני עצמו. מנעולנים רבים מציעים שירותי רכב שונים כגון התקנת מנעולי/מנגנוני הגנה מפני פריצות וגניבות, פריצת מנעולי רכב, תיקון והחלפת מנעולים ועוד.

ישנם מקרים רבים המצריכים קבלת עזרה ממנעולן פורץ רכבים. לצערנו קורה שאנשים מאבדים את המפתחות לרכב ואז צריך לפרוץ את הרכב וגם להחליף את המפתחות, קורה שהאזעקה לא עובדת או שהמפתח לא פותח את דלת הנהג מסיבה כלשהיא ולא ניתן להיכנס לרכב, שאנשים ננעלים מחוץ לרכב או חלילה בתוך הרכב בלי המפתחות, שילדים נועלים את עצמם בטעות בתוך הרכב כשהמפתחות בפנים, או אם חס וחלילה אירעה תאונה והדלתות נפגעו ולא יכולות להיפתח... אלו הן רק דוגמאות ספורות למצבים בהם תמצאו את עצמכם זקוקים לשירותיו של מנעולן העוסק בפריצת רכבים ומתמחה בפריצת מנעולי רכב.

פריצת רכבים – אל תנסו לעשות זאת בעצמכם

לרוב לא ניתן לפתור בעיות במנעולי הרכב לבד ואפילו עדיף שלא לנסות, אלא פשוט להזמין מנעולן רכב. מנעולן רכב הוא בעל מקצוע מומחה המוסמך לטפל בכל מצב הקשור למערכות הנעילה של הרכב. מנעולן מקצועי ומיומן יוכל לפרוץ את דלת הרכב ללא גרימת נזק משני ובכך יחסוך לכם הוצאות נוספות. מנעולן רכב גם מיומן בטיפול בכל מערכות הנעילה הממוחשבות אם בהן נמצא מקור הבעיה. ככל שהשנים עוברות מערכות הנעילה האלקטרוניות ברכבים הולכות ונהיות מתוחכמות יותר ורק מנעולן רכב מקצועי שמבין במערכות אלו ידע כיצד לטפל בהן במקרה הצורך של פריצת רכב. יש לקחת זאת בחשבון.

ישנם סוגים רבים של מנעולים שנועדו להגן על הרכב מפני פריצה או גניבה. אך רק מנעולים שיותקנו על ידי מנעולן מקצועי יספקו הגנה המרבית. כשאתם מחפשים מנעולן המתעסק עם מנעולים לרכב, חשוב שתוודאו כי למנעולן אכן יש ידע וניסיון בתחום הרכבים.

חמישה מנגנוני נעילה שמספקים הגנה מרבית מפני פריצת רכבים על ידי גנבים

מנגנון 1- המנעול הראשי הוא מנעול דלת הכניסה לצד של הנהג ברכב.. מנעול זה מורכב מצילינדר פשוט שדי קל לפרוץ אותו. המנעול הראשי לרכב אינו מספיק מבחינת הגנה וחשוב להתקין מנגנוני נעילה והגנה נוספים.

מנגנון 2- מנעול ההגה. זהו סוג מנעול אשר בנוי בצורה של מוט ברזל וקצותיו תופסות את ההגה כך שכשהמוט נעול לא ניתן להזיז אותו. במידה ופורץ יצליח לפרוץ את דלת הנהג, לא יהיה ניתן להניע את הרכב או להזיז את ההגה.

מנגנון 3- מנגנון הנעילה באזעקה – מנגנון זה מאפשר רק לבעל הרכב אשר ברשותו מפתח שמנטרל את האזעקה להכנס לרכב ולהניע אותו, אחרת האזעקה תפעל בקולי קולות לשם התראה והרתעה. החיסרון במנגנון הנעילה של האזעקה הוא שכיום ישנם יותר ויותר פורצים מתוחכמים שיודעים כיצד לפתוח את מכסה המנוע ולנטרל את צופר האזעקה.

מנגנון 4- נעילה ע"י קודן. הקודן הוא סוג של נעילת הגנה נוספת ברכב. הקודן משפר באופן מהותי את ההגנה מפני פריצת הרכב וגניבתו. הרכב למשעה נעול לפעולה ע"י מערכת נעילה אלקטרונית-ממוחשבת, המתבטלת רק לאחר הקשת הקוד המתאים. החיסרון של מנגנון זה הוא שישנם פורצי רכבים אשר יודעים כיצד לבצע מעקף חשמלי שמנטל את פעילות הקודן.

מנגנון 5- איתורן רכב. זהו אמצעי  נוסף להגברת ההגנה על הרכב מפני גניבות, ומנעולן רכב יכול להתקין אותו ברכבכם. האיתורן הוא למעשה סוג של מנעול אשר מותקן ברכב במקום שאינו נראה לעין. אם הרכב חלילה ייפרץ וייגנב, האיתורן יאתר מיד את מיקומו ויסייע בתפיסת הגנב ובהשבת הרכב.