שירותי מנעולנות במרכז » פורץ רכבים מורשה

פורץ רכבים מורשה

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ רכבים מורשה

הגעתם אל הרכב ואינכם מוצאים את המפתחות – מצב לא נעים. ודאי תתחילו לדאוג שמא איבדתם אותם או שאולי הם נגנבו, אתם הופכים את התיק בודקים בכיסים אך הצרור לא נמצא.

במצב כזה, על מנת שתוכלו להיכנס לרכבכם ולהמשיך לדרככם, תהיו חייבים להזמין פורץ רכבים מורשה שיבצע את הפריצה לרכב.

למה דווקא פורץ רכבים מורשה? ובכן, לא כל מנעולן או פורץ, מוסמך לביצוע פריצות של רכבים, ולא לכל פורץ הכישורים והמיומנויות הנדרשים לעבודה זו. פעולת הפריצה הינה מורכבת ולא כל אחד מוסמך לבצעה. ודאי לא תרצו שייגרם לרכב שלכם נזק כלשהו, בגלל שנאלצתם להזמין בעל מקצוע לפרוץ את הרכב, העובדה שאתם עומדים מול רכב נעול היא מספיק לא נעימה, ואין צורך להוסיף על כך.

בכדי לפרוץ רכב חייבים להכיר את מגוון סוגי הרכבים וכן את השיטות לפרוץ אותם. תשכחו כל מה שראיתם בסרטים, לא צריך לנפץ שמשות ובטח שלא ניתן לפרוץ רכב על ידי משחק עם חוט ברזל בחור המנעול. ישנם סוגי רכבים רבים מייצור שונה ולכל סדרת רכבים שיטת פריצה המתאימה לה.

אם כן, ברור שהמנעולן פורץ הרכבים חייב להיות בקיא בחומר, לשלוט בטכניקה, לדעת איזו שיטה מתאימה לכל רכב, וכן, להיות בעל מיומנות טכנית רבה לביצוע פריצה יעילה ואחראית.

בכל מקרה בו תזדקקו לפורץ רכבים מורשה, פנו ל 24/7 Locksmith ושלומי המנעולן ישמח להגיע ולספק לכם שירות מקצועי ואמין.

פורץ רכבים מורשה 24/7

מנעולנים העוסקים בפריצות של רכבים זמינים לרוב לתת שירות בכל שעות היממה, ועובדים מסביב לשעון. אכן, לא פשוט להיות פורץ רכב אך זהו חלק מדרישות התפקיד.

אין לדעת מתי זה יתפוס אתכם, מתי תשכחו את המפתחות או לא תמצאו אותם, מתי מפתח הרכב פשוט יסרב לעבוד, או שהמנעול אשר מותקן בדלת הנהג יתקלקל. גם תקלה בשלט האזעקה תיתכן ולצורך פתיחת הרכב תהיו חייבים לקרוא לפורץ שיצליח לפתוח את הרכב.

פורץ רכבים מקצועי יהיה בעל רישיון ממשטרת ישראל המתיר לו לבצע פריצות.

חשבו על כך, למעשה פעולת הפריצה היא סוג של עבירה בידי כל אדם שאינו מוסמך או מורשה לכך. על כן משטרת ישראל מסמיכה מנעולנים העוסקים בתחום לביצוע פריצות חוקיות.

קריאה לפורץ מורשה הינה הכרחית, אחרת לא תדעו בידי מי אתם מפקידים את הגישה אל הרכב שלכם, ולא חסרים אנשים ובעלי מקצוע לא ישרים לצערנו.

שלומי המנעולן הוא פורץ מורשה ובעל ניסיון רב בתחום, במקרה ותזדקקו לשירות של פריצת רכבים צרו קשר ושלומי יגיע לעזור לכם. תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות וכי בחרתם בפורץ אמין, אחראי ומקצועי.

תוך כמה זמן יגיע אליכם פורץ רכבים מורשה

כמובן שפורץ הרכבים יגיע אליכם כמה שיותר מהר מרגע שתצרו עמו קשר, בדרך כלל מדובר בטווח זמן של עד חצי שעה בערך, תלוי מהיכן הוא מגיע ואיפה אתם נמצאים.

מנעולן מקצועי המתמחה בפריצות רכבים, יהי זמין לספק לכם שירות בכל שעה בה תזדקקו לו, גם אם זה בשעת לילה מאוחרת, בשעת בוקר מוקדמת, ובימי שישי או שבת.

הזמינות של המנעולן פורץ הרכבים היא חשובה מאוד שכן, אין לדעת מתי תיתקלו במקרה בו תצטרכו עזרה בפריצת הרכב שלכם. הדברים האלה נוטים לקרות בטיימינג הכי לא צפוי, ולכן כל מי שעוסק בתחום זה מודע לכך שעליו להיות זמין ובעל יכולת להגיע במהרה ללקוחותיו בעת הצורך.

שלומי הוא מנעולן פורץ רכבים מורשה אשר מוסמך לביצוע פריצות כל סוגי הרכבים. לשלומי וותק רב בתחום ומיומנות טכנית שאין שניה לה. בכל מקרה בו תזדקקו לשירותיו, תוכלו ליצור קשר והוא יגיע אליכם במהרה על מנת לסייע.