שירותי מנעולנות במרכז » פורץ מנעולים תוך 20 דקות אצלכם!

פורץ מנעולים תוך 20 דקות אצלכם!

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ מנעולים

זקוקים לפורץ שיגיע אליכם בדחיפות? סביר להניח שכמעט כל פורץ מנעולים תוך 20 דקות יגיע אליכם! כל מי שעוסק בתחום פריצת מנעולים באופן מקצועי, והוא אחראי ומנוסה ידע כי כאשר לקוח עומד בחוץ אל מול דלת נעולה, רכב נעול  או כספת נעולה, עליו להגיע אל הלקוח בזריזות ולעזור לו מהר ככל הניתן אחרת, הוא יפנה להזמין מנעולן פורץ מנעולים אחר זמין לספק שירות לכל דורש תוך זמן קצר.

במידה ותקראו לפורץ מנעולים העובד בעיר או ביישוב בו אתם נמצאים הסבירות שהוא יגיע אליכם מהר היא גבוהה יותר שכן הוא עובד באזור. 20 דקות זהו פרק זמן סביר בו יכול לעמוד בעל המקצוע, אם הוא צריך להגיע למקום אחר בעיר בה הוא נמצא, או לאזור סמוך בקרבת מקום. (כמובן שלא כאשר מדובר בשעות העומס). ב-24/7 Locksmith תקבלו שירות מהיר וזריז ללא תחרות! המנעולנים שלנו יגיעו לעזרתכם תוך פרק זמן קצר ככל הניתן על מנת לבצע את כל סוגי פריצת המנעולים  עבורכם.

פריצת מנעולים מהירה בכל שעות היממה

דמיינו לעצמכם את המצב הבא -  אתם שבים הביתה בשעת לילה מאוחרת, עייפים וטרוטים לאחר שחזרתם מבילוי עם חברים, חולמים על המיטה, הכרית והשמיכה שיעטפו אתכם אך כל מה שעומד ביניכם לבין ההתרפקות על המיטה והשינה המתוקה היא דלת אחת נעולה. מתארים לעצמכם את רמת התסכול? אתם לא מצליחים למצוא את צרור המפתחות ומעבר לכך שאתם כבר חולמים על השינה ומבינים כי היא רחוקה מתמיד, עכשיו אתם גם מודאגים היכן נעלמו המפתחות, איך תתארגנו על החלפת מנעול וצילינדר, מפתח חדש וכל כאב הראש הזה כשעוד מעט כבר עולה הבוקר. מה תעשו? תפנו למנעולן מקצועי שעובד 24 שעות מסביב לשעון, שיוכל לחוש לעזרתם גם באמצע הלילה. המנעולן יגיע אליכם בהקדם על מנת לפרוץ את מנעול הדלת במהרה וביעילות. זוהי רק דוגמא אחת מני רבות למקרים בהם תצרכו שיגיע אליכם פורץ מנעולים לביצוע פריצה מהירה, בשעות לא שגרתיות. נתנו דוגמא לשעת לילה מאוחרת, אבל בעיקרון כל שעה בין 7:00 בבוקר ל19:00 בערב תיחשב כשעה לא שגרתית. כמובן שהימים שישי ושבת, וחגים ומועדים בהם רוב האנשים לא עובדים, נחשבים גם הם לזמנים לא שגרתיים בהזמנת השירות, גם אם  מדובר במהלך שעות היום.

ביצוע פריצה תוך 20 דקות

ביצוע פריצה תוך 20 דקות היא בהחלט ברת ביצוע. אך הדבר הוא תלוי מקרה.

במידה והמנעול והצילינדרים תקינים, העבודה תסתכם בפריצת זריזה של הדלת שיכולה לארוך כ-15 עד 20 דקות, במקרים מסוימים יותר ובמקרים מסוימים פחות, ותוכלו להשאיר את החוויה הלא נעימה מאחוריכם, אך במקרים בהם הצילינדר פגום, שחוק או לא תקין מכל סיבה שהיא, וכן במקרים בו המפתח לא תקין, נתקע או נשבר בחור המנעול, יצטרך המנעולן הפורץ להחליף את הצילינדר, המנעול והמפתח בחדשים.

גם במקרים בהם צריך לפרוץ דלת של רכב, פורץ יגיע אליכם כמה שיותר מהר על מנת לבצע את הפריצה באופן אחראי ומקצועי וכמובן מהיר ככל האפשר. במקרה ומדובר ברכב, יש להתאים את סוג הפריצה לסוג הרכב. לא כל שיטת פריצה מתאימה לכל רכב ועל כן בעל המקצוע חייב להיות בקיא ומעודכן בכל השיטות ובהתאמן לכל סוגי הרכבים. פורץ שאינו בקיא דיו ולא מבין בתחום יכול לגרום לנזק לרכב ובמקום לפתור את הבעיה, ליצור בעיות נוספות. צוות המנעולנים המקצועי שלנו מתמחה בפריצות דלתות ורכבים ויוכל להגיע אליכם על מנת לפרוץ דלת לבית או דלת של רכב במיומנות ובמהירות.