שירותי מנעולנות במרכז » פורץ כספות בראשון לציון

פורץ כספות בראשון לציון

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

24/7 שירותי מנעולנות במרכז ישלחו אליכם בדחיפות פורץ כספות בראשון לציון, שיגיע אליכם במהרה ויפרוץ את הכספת הנעולה.

פורץ כספות הוא מנעולן במרכז מקצועי שלרוב יתמחה  בשירותים נוספים בתחום המנעולים ובין היתר, בעל התמחות מקצועית בפריצת כל סוגי הכספות. פורץ כספות גם יבצע התקנה של מנגנוני נעילה ומיגון חדשים בכספות, מנגנונים מיוחדים וחזקים להגנה על הכספת מפני פורצים.

כספות נוצרו כדי להעניק שמירה והגנה על כסף וחפצים יקרים מאוד, לרבות מסמכים חשובים.  אם פעם כספות היו רלוונטיות אך ורק לאנשים עשירים ולבעלי עסקים, היום הכספות משמשות כל אחד, אם לבית או לעסק.

מכיוון שההחלטה להחזיק בכספת נהייתה נפוצה עם השנים, החלו לייצר בענף גם כספות קטנות 'מיני כספות' ועוד מבחר של כספות פשוטות יותר שגם עלותן נמוכה, כדי שיהיו נגישות לכל כיס, וכל מי שירצה יוכל לקנות לעצמו כספת.

פורץ כספות בראשון לציון – מנגנון נעילה של הכספת

מנגנוני הנעילה הם שונים בכל לכספת, וישנם הרבה סוגים של כספות. סוג המנעול אשר מותקן בכספת תלוי בכמה פרמטרים כמו גודל הכספת, סיווג המיגון שלה, וכמובן שבהתאם לתכולה שהיא נועדה לאחסן. בכספות העצומות בגודלן שיש בבנקים, יהיו כמה מנגנוני נעילה חזקים ומתקדמים מאוד בטכנולוגיה שלהם, משולבים מערכות אלקטרוניות חדישות וכן הלאה. הכספות בבנקים מחזיקים בתוכן כספים, תכשיטים יקרים וניירות ערך  בסכומי עתק, ולכן אלה הכספות העמידות ביותר בעולם.

לעומת הכספות הללו, ישנן למשל הכספות הקטנות כמו אלה שנמצאות בחדרים במלונות. סוג כספות זה פופולארי גם לבתים ולעסקים קטנים. בכספות אלה יהיה מנגנון נעילה דיגיטלי עם קוד. אמנם אלו הן כספות קטנות ומנגנוני הנעילה שלהן פשוטים יחסית, אך עדיין חזקים ועמידים.

בכדי שפורץ כספות בראשון לציון ושאר ערי המרכז יוכל לספק שירות מקצועי ולבצע פריצה של כספת כמו שצריך, עליו  להכיר את כל סוגי הכספות ומנגנוני הנעילה שלהן, רק כך  יוכל לטפל בתקלות שונות בכספת ולפתור בעיות במנגנון הנעילה שלה.

איך פורץ כספות מבצע את הפריצה של הכספת בפועל

דבר ראשון צריך לערוך בדיקה מקיפה של הכספת שלכם, לבדוק מהו סוגה וכיצד פועל מנגנון הנעילה ש בה. מהסיבה שישנם הרבה סוגים של כספות ובהתאם לכך, יש גם כל מיני סוגים של מנגנוני נעילה לכספות, אין קו מנחה אחד לביצוע פריצה של הכספת. צריך להתאים את טכניקת הפריצה לסוג מנגנון הנעילה של הכספת.

בימינו, כספות נפוצות מאוד הן כספות דיגיטאליות, כספות ביומטריות או כספות מכניות. כל כספת כזו תצריך עבודה שונה מבחינת ביצוע פריצה או תיקון תקלה.

לכל הכספות על סוגיהן השונים יש טכניקת פריצה שמותאמת למנגנון הנעילה שלהן בדיוק. אי אפשר לנסות טכניקת פריצה של מנגנון נעילה מסוים, עם כלים מסוימים,  המתאים לכספת מסוג אחד, על כספת מסוג אחר.

24/7 שירותי מנעולנות יגיעו אליכם עם ציוד מתקדם המותאם לכל הכספות ולכל מנגנוני הנעילה. תוכלו לקבל אצלנו שירות מקצועי ואמין ביותר,  אנו מנעולנים ופורצים מורשים ונוכל לסייע לכם עם כל עבודת פריצה. כמו כן, בשל הרגישות שבעבודה עם כספות, מובטחת דיסקרטיות מלאה.

לא משנה איזו כספת יש ברשותכם ומהי הבעיה בה נתקלתם, צרו קשר עם ויטלי, מנעולן ופורץ כספות מקצועי, ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולבצע עבורכם את הפריצה של הכספת.