שירותי מנעולנות במרכז » פורץ דלתות בשרון

פורץ דלתות בשרון

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ דלתות בשרון

זקוקים לשירות של פורץ דלתות בשרון? 24/7 שירותי מנעולנות כאן בשביל לעזור לכם! בכל שעה ביום, נגיע אליכם במהרה לכל עיר ויישוב באזור השרון כדי לבצע פריצה יעילה, אחראית ומהירה ( אנו נותנים שירותים באזור: רעננה, כפ"ס, הוד"ש, רמה"ש, הרצליה וכל המושבים שבסביבה).

מתי צריך פורץ דלתות? דלת יכולה להינעל ללא אפשרות לפתוח אותה מכמה סיבות. כמובן שהסיבה הראשונה היא באם המפתח לדלת אבד או נשבר (פחות נפוץ). תתפלאו לגלות כמה צרורות של מפתחות ובהם המפתח לדלת הבית (או המפתח לעסק לצורך העניין) הולכים לאיבוד מדי יום. כנראה שהסיבה לכך היא העומס הרב שמאפיין את חיי היומיום שלנו. אנו מתרוצצים ממקום למקום ועוברים מדבר לדבר כל כך מהר, שקל לאבד את הראש, וגם את המפתחות.

לא אחת אנו משאירים את המפתחות במקום מסוים ובכלל שוכחים מכך. בדרך כלל אנשים מגלים כי המפתחות שלהם אבדו כשהם מגיעים לרכב או לבית, ושם הצרה מרימה את ראשה.

במקרים מתסכלים כאלה, אין יותר מדי מה לעשות מלבד ליצור קשר עם פורץ דלתות מוסמך, מקצועי ומנוסה. למה כל כך חשוב להזמין פורץ מנוסה ומיומן? משום שלא מדובר בעבודה פשוטה, וכדי שיפרצו לכם את הדלת מבלי לגרום לנזק מסביב. נזק למנעול, נזק לצילינדר, נזק למשקוף ונזק לדלת עצמה.

פורץ דלתות בשרון – פריצה לכל דלת

לא משנה באיזו דלת מדובר, או באיזה מנעול יש בדלת, אפילו שצריך לפרוץ דלת רגילה מעץ רק מנעולן בשרון שהוא פורץ דלתות מקצועי ידע לעשות את העבודה כמו שצריך. אנו ב-24/7 שירותי מנעולנות נגיע אליכם נבצע פריצה של הדלת על הצד הטוב ביותר וללא נזק משני.

יש להדגיש כי לא מומלץ  לנסות לבצע את הפריצה של הדלת לבד. אתם לא מבינים כמה נזק  עשוי להיגרם עקב כך, נזק שיכול להסתכם בהוצאה של הרבה כסף, עדיף לשלם לבעל המקצועי עבור השירות, במקום להסתבך. זכרו, אם אתם מאזור השרון וצריכים פריצה של דלת, אל תבזבזו זמן בחיפוש פורץ דלתות בשרון – אנחנו הכתובת.

שיטות בהן משתמש פורץ דלתות

שיטה ידועה בה פורצים משתמשים על מנת לבצע פריצה של דלתות בהן מותקנים מנעולים פשוטים נקראת 'פיקלים'.

בשיטת פריצה זו, עושים שימוש בכלי פריצה למנעולים הידועים בשם פיקלים. הפיקלים הם כלי מתכת ייעודיים שנועדו להיכנס אל תוך מנגנון המנעול. הפורץ משתמש בפיקלים בכדי להזיז בתוך המנעול שישחררו את הנעילה.

הפיקלים הם כלים מותאמים לפריצת דלתות. אל תטעו לחשוב שזה קל ופשוט לפרוץ דלת. זה ממש לא כמו בסרטים. אי אפשר פשוט להכניס חוט מתכת לתוך חור מנעול של דלת או של רכב והופ הדלת נפתחת, גם לניסיון לשבור את מנעול הדלת עם פטיש לא יעזור. לסיכום – מה שעובד בסרטים, לא עובד במציאות. כליי הפיקלים יסייעו לנו במקרים של דלתות פשוטות עם מנעולים פשוטים מאוד.

במרבית דלתות הבתים מותקנים מנעולים עמידים ומתוחכמים של רב בריח. למנעולים הללו יש צילינדרים חזקים, ולא ניתן לפרוץ את הנעילה שלהם באמצעות כלי הפיקלים.

אז איך מבצעים פריצה של מנעולים חזקים כגון רב בריח ? פורצים את המנעול שבדלת על ידי קדיחה בכיוון הצילינדר.

לפי שיטה זו צריך לקדוח חור אל תוך תוף הצילינדר. עם הפעלת הכוח של המקדחה, תיגרם שחיקה של הפינים במנגנון הנעילה של הצילינדר, אז ישתחרר גלגל הצילינדר, ותיפתח הנעילה.

אם כן, כבר ברור למדי שפריצת מנעול דלת היא לא פעולה קלה כל כך. אם אתם צריכים לפרוץ דלת נעולה, הזמינו פורץ דלתות מנוסה שיבצע את העבודה ואל תתפשרו על מקצועיותו.