שירותי מנעולנות במרכז » פורץ דלתות בנתניה

פורץ דלתות בנתניה

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ דלתות בנתניה

מתי תצטרכו את שירותיו של פורץ דלתות בנתניה ? אם אתם מתגוררים או נמצאים בעיר נתניה, ויש לכם בעיה לפתוח את דלת הכניסה לבית, או כל דלת אחת בבית או בעסק לצורך העניין. כמובן שעדיף שתאתרו פורץ דלתות שמספק שירות באזור העיר ולא פורץ שעובד בעיר מרוחקת לצורך העניין, זאת משום שבמצבים כאלה תרצו שהמנעולן יגיע אליכם במהירות הבזק כדי לבצע את הפריצה של הדלת הנעולה או התקועה.

האם כל מנעולן יכול לבצע פריצה של דלת? התשובה היא לא. עבודת הפריצה היא נישה נפרדת בענף עבודות המנעולנים. לא כל מנעולן הוא גם פורץ (אך כל פורץ הוא גם מנעולן). גם אם מנעולן מסוים מתמחה בביצוע פריצות, אין זה מבטיח כי הוא יוכל לבצע פריצה של כל מנעול מכל סוג שהוא. יש מנעולנים שמבצעים פריצה של דלתות בלבד, יש בעלי מקצוע במבצעים פריצות רכבים בלבד, ויש גם פורצי כספות מומחים. כמובן שישנם מנעולנים המבצעים את כל סוגי הפריצות, אך אין לצאת מנקודת הנחה שכל מנעולן או ליתר דיוק, כל פורץ מוסמך יוכל לסייע לכם עם פריצת מנעול מכל סוג שהוא.

במידה והנכם זקוקים לשירות פריצה, פנו אל פורץ מורשה וודאו אתו כי הוא אכן מתמחה בסוג הפריצה עליה מדובר.

פורץ דלתות בנתניה – איך פורצים דלת?

אם אתם צריכים פורץ דלתות בנתניה שיגיע אליכם מהר ויפתור את הבעיה – פנו אלינו 24/7 שירותי מנעולנות, ונגיע תוך 20-30 דק' לכל אזור ברחבי העיר נתניה ובסביבתה.

אם בינתיים אתם תוהים כיצד בכלל מבצעים את הפריצה, נסביר כאן על שתי שיטות ידועות, אחת מתאימה לפריצה של דלתות פשוטות כמו דלתות פנים של חדרים, והשנייה מתאימה לדלתות כניסה כגון רב בריח ופלדלת.

השיטה הראשונה לפריצה של דלתות פושטות היא שיטת ה'פיקלים'.

בשיטה זו נעזרים בכלי פריצה מיוחדים אשר קרויים פיקלים. בפיקלים הללו נעשה שימוש שמטרתו להזיז את הפינים של המנגנון במנעול וכך לפתוח את הנעילה.

הפיקלים הם כלים עדינים מותאמים לביצוע פריצה של דלתות. בפיקלים משתמשים כדי לפרוץ דלת בה מותקן מנעול פשוט, כלים אלו אינם מתאימים לפריצה של דלתות כניסה למשל, עם מנעולים חזקים ומתוחכמים יותר.

במרבית דלתות הבתים יש מנעולים אמידים מאוד של רב בריח. המנעולים מותקנים עם צילינדרים חזקים, ועל כן, כדי לשחרר נעילה של מנעול כזה יש לקדוח אל תוך הצילינדר כדי לנטרל את הנעילה.

למעשה המטרה היא לקדוח חור אל  תוף הצילינדר. הודות לשחיקת הפינים שנוצרת מהכוח המופעל על ידי המקדחה, משתחרר מנגנון הנעילה.

אך ורק פורץ מקצועי, מיומן ובעל ניסיון יוכל לבצע פריצה כזו באופן אחראי ובטיחותי.

הזמנת פורץ דלתות בנתניה לפתיחת דלת שננעלה בטריקה

יש לציין שלמעשה דלת נעולה שננעלה משום שהיא נטרקה, היא בעצם לא נעולה. בדרך הכלל הסיבה שלא ניתן לפתוח אותה מהחוץ, היא שבדלתות הללו מותקנות ידיות שלא פותחות את הדלת, אי אפשר להזיז אותן. היא לא באמת נעולה. הדלת היא כאילו נעולה, משום שלא ניתן לפתוח אותה בלי מפתח.

עם זאת, אין זה משנה כהוא זה את עבודתו של הפורץ, שתידרש כאן כמו בכל מקרה אחר של דלת נעולה.

יש מצבים בהם המנעולן יוכל לנסות לפתוח את הנעילה ללא קידוח, אך כמובן שיש סבירות גבוהה שהמנעולן יצטרך לבצע קדיחה. בכל מקרה אל תוותרו על פורץ מקצועי, אנו מציעים שירותי פריצת דלתות באופן מקצועי, עם מינ' נזק לדלת, צרו עמנו קשר ונשמח לעזור.