שירותי מנעולנות במרכז » מצלמות אבטחה - הגיבוי של כל מנעול טוב

מצלמות אבטחה - הגיבוי של כל מנעול טוב

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

למצלמת אבטחה יש תפקיד חשוב במניעת פריצות ובתיעוד שלהן, במיוחד – גם אם לא רק – במבני ציבור ובבתי עסק. למה וכיצד נשלב מצלמות אבטחה ואמצעי נעילה

 

אם רוצים למנוע פריצה או גניבה, אין תחליף למנעול טוב על דלת כניסה או על ארון. ועדיין, אי אפשר להיות בטוחים שלא תתרחש פריצה או גניבה או שלא יהיו ניסיונות לכך.

 

תפקידו של מנעול במניעת פריצה או גניבה הוא ברור ופשוט – הוא מונע גישה. במקביל, להתקנת מצלמות אבטחה במקום יש לפחות שני תפקידים נוספים, אותם נדגיש כאן

 

מצלמת אבטחה – הרתעה

מבני ציבור ובתי עסק נוטים להיות מקומות בעלי תנועה רבה, "טראפיק", שמתנהל בצורה אינטנסיבית בחלק מאוד מסוים משעות היממה. ברוב המקרים מדובר בשעות היום.

בשעות הלילה מקומות אלה נטושים, ומי שמנהל אותם סומך על מנעולים כאלה ואחרים לשמירה על תכולת העסק או על שלמות המבנה.

אם אין שמירה במקום, אין למעשה גורם מרתיע, שימנע מפורץ או גנב לפרוץ את המנעולים, להיכנס למקום ולגנוב את מה שיש לגנוב.

מה שיכול להוות אמצעי הרתעה הן מצלמות אבטחה גלויות וסמויות: הפורץ צריך להתגבר על שכבת ההגנה שמצלמות אלה יוצרות ולעבוד בצורה מאוד מסוימת, כדי שלא להיחשף בפני המצלמות. חשיפה שמשמעה זיהוי התנועה שלו לפני שהוא בכלל מגיע למבנה, לדלתות ולמנעולים, ואפשרות לזיהוי שלו תוך כדי ה'עבודה' או לאחריה.

בהקשר זה רצוי גם לזכור שמצלמת אבטחה שממוקדת על מנעול מסוים ושומרת עליו מהווה שכבת הגנה מצוינת, כיון שהיא לא מפריעה לפורץ רק באופן כללי, אלא גם נקודתי.

 

מצלמות אבטחה – ניתוח אירוע וזיהוי הפורצים

חלק זה הופך אמנם קשה יותר ויותר היום, אבל צילום של פורצים בזמן ההגעה למבנה או תוך כדי הפעילות שלהם, מגדיל את הסיכוי לזהות אותם.

לא תמיד מדובר בזיהוי פנים: זה יכול להיות זיהוי של כלי הרכב שלהם או פריט לבוש שונה ונדיר, וכדומה.

 

מה לגבי הגנה מפני 'עבודות פנימיות' וגניבות על ידי עובדים או מבקרים במהלך היום?

גם כאן יש למצלמות אבטחה תפקיד חשוב: מצלמת וידאו שממוקדת בדלת או בארון נעול יכולה לתעד כניסה של עובדים למקומות מסוימים, פתיחה של ארונות ומשיכת תיקי מסמכים או פריטים.

למעשה קיימות היום יותר ויותר מערכות סגורות או נעולות שמגיעות עם תיעוד וידאו מובנה, שמאפשר זיהוי פנים של כל מי שמבצע פעולה במערכת.

 

לסיכום: מצלמות אבטחה מספקות שכבת הרתעה, הגנה ותיעוד במקומות נעולים או במקומות בהם יש תכולה נעולה. מצלמות אלה חשובות במיוחד במקומות בהם במשך שעות ארוכות אין תנועה או שמירה.