שירותי מנעולנות במרכז » מנעול חכם לבית שקט

מנעול חכם לבית שקט

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעול חכם

כולנו רוצים בית מוגן, שקט כזה שיאפשר לנו לצאת ברוגע ולשהות בו בשלווה בלי דאגות שמישהו ינסה לפרוץ הביתה. כידוע לכל ככל שהמנעול אותו נבחר בשילוב עם הדלת יהיו איכותיים, מוגנים ומתוחכמים יותר, כך הסיכוי לניסיונות פריצה כאלה ואחרים פוחת משמעותית. בהיותנו משפצים או עוברים לבית חדש בחירת המנעול תתבסס על כמה קריטריונים ביניהם סוג האבטחה שנקבל, המחיר של המנעול, דרך הפתיחה והנעילה שלו, משך האחריות שאנו מקבלים מהיצרן עליו ועוד.

במאמר הבא בחרנו להציג בפניכם סוגים שונים של מנעולים חלקם נפתחים באמצעות קוד, אחרים באמצעות טביעת אצבע וכן עדיין גם בשנות ה-2000 ניתן להשיג מנעול שנפתח באמצעות מפתח רגיל. אז מהם סוגי המנעולים הנפוצים בשוק?

מנעולי צילינדר

זהו המנעול הקלאסי אותו כולנו מכירים. מנעול אותו מתקינים בדלתות מסוגים שונים והוא מוחזק במקום של על ידי פינים. המפתח שמגיע בהתאמה עם המנעול מזיז את הפינים ופותח אותו.  במידה ובחרתם במנעול זה יש לוודא שהוא מיוצר על ידי חברה אמינה ומוכרת, שהמנעולן פותח את המנעול מהקופסא ולא מתקין אחד משומש וכי אתם שומרים על המפתחות שלכם מאין משמר. ניתן לבחור במנעול צילינדר אשר מגיע עם כרטיס מגנטי ואז ניתן לשכפל את המפתחות רק באמצעות הכרטיס הזה.

מנעול קודן

מנעול קודן מכונה גם בשמו השני מנעול צירופים או מנעול קומבינציה. בשונה ממנעולי הצילינדר, כאן אין צורך במפתח ולכן אין צורך לחשוש שמא נאבד או יגנבו לנו את המפתח אלא רק לזכור את הקוד עליו החלטנו.  מדובר במנעול המשלב כמה דיסקיות הממוקמות בנפרד כאשר המקום מסומן באמצעות הספרה עצמה. ניתן לבחור בין מנעול קודן מכני לבין מנעול קודן חשמלי הפועל באמצעות מעגל חשמלי.  

מנעול חכם

המנעול החכם זכה לשמות רבים והוא נחשב למנעול המתקדם ביותר בתחום המנעולים. מנעול טביעת אצבע, מנעול ביומטרי או מנעול חכם בכולם הכוונה היא לכך שהמנעול נפתח באמצעות זיהוי טביעות האצבע של הנוכחים במקום.

קיימים סוגים שונים וחברות שונות המייצרות מנעול טביעת אצבע אך ברוב המקרים מדובר בצילינדר הממונע על סוללות פנימיות שלמעשה פועלות באמצעות רכיב ביומטרי. המנעול החכם עובד על תקשורת אל-חוטית כאשר ממקמים או בתוך המנעול או על הדלת חיישן שמזהה את טביעות האצבע של כל תושבי הבית או העובדים במפעל, בחברה או בארגון. היתרון הבולט של המנעול החכם הוא בכך שהוא נהנים מרמת בטיחות גבוהה מבלי שנזדקק למפתח או ניאלץ לזכור איזשהו קוד בעל פה.

תיארנו עבורכם בקצרה רק כמה מסוגי המנעולים העיקריים אך כמובן שיש עוד עשרות סוגי מנעולים החל ממנעולים חבויים, דרך מנעולי לשונית ועד מנעולים מגנטיים.

לסיכום, תחום המנעולנות אינו פוסק מלהתקדם ובכל שנה אנו עדים לקשת רחבה של פתרונות מיגון בשל מגוון עצום של מנעולים מכל הסוגים הפועלים בכל מיני טכנולוגיות. לכן, מאוד פשוט היום להתאים את סוג המנעול לסוג הלקוח וכמובן בהתחשב לתקציב העומד ברשותו שכן יש מנעול ב-50 שקלים וגם יש מנעול ב-5,000 שקלים. לכן, טרם אתם בוחרים את המנעול שיספק לכם את המענה וההגנה הטובים ביותר, מומלץ להתייעץ עם מנעולן שהוא גם פורץ מנעולים במקצועו, לסקור את הסוגים שרלוונטיים אליכם בכמה מילים, להבין את היתרונות אל מול החסרונות ורק אז לקבל החלטה שקולה שתשפיע כמובן על רמת הבטיחות והביטחון של כל בני הבית ותאפשר לכם להרגיש שלווה ונחת במקום החשוב לכם ביותר.