שירותי מנעולנות במרכז » כתבות » מה עושים כשמגלים שמנעול הדלת נפרץ?

מה עושים כשמגלים שמנעול הדלת נפרץ?

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעול הדלת שלכם נפרץ

כשמגלים שמנעול הדלת נפרץ ניתן להצביע ולומר שבחלק רחב ובולט מהמקרים של פריצה לבתים, משרדים ורכבים נעשים לא פעם דרך הדלתות עצמן.
בין אם מדובר בשימוש של הפורץ במפתח עצמו אותו הוא השיג בעורמה או בשימוש שלו במפתח משוכפל או כל כלי מאולתר אחר אשר יכול בסיטואציה מסוימת לשמש כמפתח.

במקרים בהם קרתה פריצה בה נכנס הפורץ דרך דלת נעולה יש ופתיחת הדלת הביאה גם לנזק של המנעול עצמו.

פורצים במקרים אלו לא מתחשבים כמובן במנגנון הנעילה ויש והם יעשו כל מה שצריך על מנת לפתוח את הדלת.

שימוש בכלים אחרים מלבד המפתח יביאו ברוב המקרים להרס מנגנון הנעילה.

לאחר פריצה או התעסקות מרובה עם דלת נפרצה נמליץ לרוב על החלפת צילינדר

הסיבות להרס המנעול בעקבות פריצה הינן מגוונות. לא פעם כשמדובר במנעול לא מתוחכם ממש משתמשים פורצים במפתח לא מתאים אך כזה שיאפשר פתיחה חד פעמית.
שימוש במפתח לא מתאים יביא לרוב להרס מנגנון המנעול וניסיון לעשות שימוש בהמשך במפתח המקורי יהיה עקר ממש.

נזק נוסף שיכול להיגרם למנעול הוא שימוש במפתח מאולתר או אחר אשר נתקע במנעול. במקרה זה יש והפורצים יוותרו על ניסיון הפריצה דרך הדלת כשמבחינתם תקיעה של מפתח תגרום להתעסקות יתרה ובכך לסיכון שלהם עצמם.
במקרים בהם מפתח נתקע יש והצורה שהוא בנוי שונה בתכלית ממנגנון המנעול. במקרים אלו תהה פגיעה קשה במנגנון המנעול ויידרש להחליפו.

לא פעם ניסיונות הפריצה דרך דלתות הבית נעשות על ידי חפצים מאולתרים כאלו ואחרים. בחפצים אלו עושים שימוש בשל כך שניתן להחדירם בצורה כזו או אחרת למנגנון המנעול.
גם כאן החדרה של חפץ זר למנעול יכולה לגרום לנזק אשר מנטרל לגמרי את המנעול לשימוש עתידי עם המפתח המקורי.

נזק רחב למנעול יכול אף להיגרם במקרים בהם בוחרים פורצים להפעיל כוח רב על מנת להסיר את כל מנגנון המנעול.
לרוב פריצה כזו מלווה ברעש רב ויש ויתקלו בה במקומות מבודדים בהם רעש זה לא ימשוך אליו סקרנים רבים. באופן טבעי פגיעה פיזית במנעול, כמו למשל בשימוש של מכות פטיש, יש וגורמות לפגיעה רצינית במנעול כמו גם בדלת עצמה.

במקרים אותם ציינו בהם נעשה ניסיון פריצה תוך על ידי פתיחת מנעול הדלת יש כמובן להזמין מנעולן. מעבר להערכת הנזק שאיש מקצוע זה יעניק לכם יוכל הוא אף לקבל רושם מה גרם לפורץ לבחור דווקא בדלת עם אותו מנעול, מה ניתן לשפר להבא וכמובן ניתן דרכו לשדרג את הדלת במנגנון חדש ואמין יותר.

חזרתם הביתה וגיליתם שהמנעול של דלת הכניסה או דלת המחסן נפרץ? פנו אלינו עוד היום וזכו לשירות מהיר ואמין שיחזיר את הביטחון הדרוש לכם ולבני המשפחה שלכם. צרו קשר עכשיו - 052-9708593!