שירותי מנעולנות במרכז » מנעולן מסביב לשעון

מנעולן מסביב לשעון

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן מסביב לשעון

מנעולנים נדרשים להיות זמינים ולתת שירות כל שעות היממה.

אין ספק שזמינותו של מנעולן מסביב לשעון תזרים אליו יותר לקוחות. כל מנעולן יודע כי בתחום המנעולנים יכולים להתרחש מצבי חירום, אי אפשר לצפות מתי אדם ייתקע בלי מפתח לביתו , לעסק שלו או לרכבו, או מתי מנעול, צילינדר או מנגנון נעילה ואבטחה אחר ישבקו ולא יפעלו.

בדרך כלל המקרים האלה נוטים לקרות דווקא בשעות המוזרות והחריגות, באופן אירוני למדי.

גם ככה זה מצב מאוד לא נעים, בלשון המעטה, להגיע לפתח הבית לחפש בתיק את צרור המפתחות ולגלות שהוא נעדר. אולי שכחתם אותו באיזה שהוא מקום, אולי הוא אבד, וייתכן ואף נגנב. כך או כך, אתם עומדים מול דלת נעולה ללא אפשרות להיכנס הביתה.

אותו הדבר עשוי לקרות גם עם רכבכם, ובמקרים כאלה, כשאתם עומדים ברחוב או בחניון חסרי אונים וללא כל מושג מה עושים עכשיו, רק מנעולן שהוא פורץ מקצועי יוכל לבוא לעזרתכם, ועל כן עליו להיות זמין. כל מנעולן שעובד מתשע בבוקר ועד חמש אחר הצהריים יפסיד נתח גדול של קהל לקוחות שיהיו נאמנים לכל מי שיבוא להציל אותם במצב חירום, בשעות לא שגרתיות.

שלומי הקים את חברת 24/7 Locksmith והוא מנעולן מקצועי ומוסמך. בידיו תעודת הסמכה והיתר לביצוע פריצות שניתנה לו על ידי משטרת ישראל, וזהו דבר חשוב מאוד, שכן לא כל מנעולן העוסק בפריצות מחזיק בתעודה כזו מטעם המשטרה.

24/7 Locksmith - מנעולן מסביב לשעון

שלומי הוא מנעולן מקצועי העוסק בין היתר בפריצות מנעולים, דלתות רכבים וכספות. משלומי תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים וביניהם: אספקה והתקנה מנעולים, החלפת צילינדרים, תיקון צילינדרים, תיקון מנעולים מכל מני סוגים, תיקום מנגנוני מיגון ואבטחה למיניהם, פריצת דלתות, פריצת כספות, פריצת רכבים ועוד.

ניתן לקרוא לשלומי במצבים דחופים גם בשעות הלילה המאוחרות, שעות הבוקר המוקדמות מאוד, סופי שבוע וחגים ומועדים.

אנו ב-24/7 Locksmith מבטיחים לכם שירות מלא, מסור, מקצועי ואמין מבעלי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום. במהלך שנות פעילותנו צברנו ניסיון רב בהתמודדות עם מקרים שונים ומשונים וטיפול בסוגים רבים של מנעולים ובמגוון של תקלות.

אנו מבטיחים לתת מענה זריז ככל הניתן לכל לקוח שפונה, ולספק את השירות הטוב ביותר במחיר ההוגן והנוח ביותר.

זקוקים למנעולן שהוא פורץ מוסמך?  אל תתפשרו על בעל המקצוע אותו אתם מזמינים

זקוקים למנעולן או לפורץ מקצועי? אל תתפשרו על בעל המקצוע שאתם מזמינים. לצערנו יש כיום בתחום הרבה אנשים שאינם מוסמכים לעבודה ואין בידיהם את הכישורים הנדרשים, לפחות לא כיאות, ועדיין מציעים שירותים בתחום המנעולים לקהל הרחב. כמובן שלא תרצו להביא אליכם הביתה מנעולן או פורץ שכזה, בסופו של דבר אתם מפקידים בידיו את הגישה לביתכם, למרחב הפרטי שלכם. בכל הקשור למנעולים עליכם לדעת כי אתם בידיים טובות ואמינות.

פעמים רבות אנשים טועים לחשוב כי כל מנעולן מספק את המכלול הרחב של השירותים בתחום, אך זה אינו המצב בפועל. לא כל מנעולן עוסק לצורך העניין בפריצות, וגם אם הוא כן, לפעמים הוא יכול לתת שירות רק עבור כספות לצורך העניין, ולא במקרים בהם יש לפרוץ רכב.

מן הסתם שאם יש לכם זמן ואתם יכולים, כדאי שתבחנו ביקורות, או לקבל המלצה על בעל המקצוע, אך גם במידה והנכם מזמינים בעל מקצוע שאינכם מכירים, תוכלו לברר אודותיו באינטרנט. היזהרו מפני מודעות פרסומיות שמבטיחות הרים וגבעות במחירים נמוכים מדי.