שירותי מנעולנות במרכז » מנעולן לדירות יוקרה

מנעולן לדירות יוקרה

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן לדירות יוקרה

דירות יוקרה פזורות להן בכל רחבי הארץ בערים כמו תל אביב, גבעתיים, רמת גן, הרצליה, רחובות, ראשון לציון ועוד. לרוב מדובר בדירות של אנשים אמידים ומעלה המשקיעים סכומי עתק בעיצוב הבית כדי שיוכלו להנות מרמת חיים גבוהה. דירות מסוג זה יש לאבטח ולמגן בצורה קצת שונה מדירות סטנדרטיות שכן גנבים ופורצים נוטים לפתח רצון לפרוץ דווקא לדירות מהסוג הזה בשל הפוטנציאל לצאת עם שלל מכובד.

ראשית מדובר בדירות שלרוב יש בהן גם כספות ואוטומטית הגנב יחשוב שבכספת גם יש מזומנים, כרטיסי אשראי, תכשיטים, שעונים יקרים וכדומה. שנית דירות אלו מצוידות במכשירי חשמל איכותיים ובמגוון חפצים נוספים שמהווים מוקד מרכזי לגניבה. זו הסיבה שמנעולן לדירות יוקרה ממליץ מצד אחד למגן את הדירות הללו הן מבפנים והן מבחוץ, להוסיף גם מצלמות אבטחה ולמקם את הכספת במקום שקשה מאוד לגלות אותה תוך זמן קצר.
אמצעי מיגון כמו חלונות נעולים, אזעקה עם קודן, דלת פלדלת עם שני מנעולים יכולים לסייע מאוד באבטחת דירות יוקרה.

מנעולן לדירות יוקרה מסביר: אילו מנעולים מומלץ להתקין ?

דלתות הכניסה בבניינים בהם יש דירות יוקרה חייבות להיות מצוידות במנעול אלקטרוני הנפתח דרך הקודן ו/או האינטרקום.
ההמלצה הינה לבחור במנעול אלקטרוני שלמעשה קשה מאוד לפרוץ אותו. במידה ומדובר בדיירים שומרי שבת ניתן לבחור במנעול קודן מכני שמאופיין במשקולות וקפיצים מיוחדים וכך ניתן לעשות שימוש במנעול גם בשבתות וחגים.  אחת הדרכים בהן פורצים וגנבים עושים שימוש היא על ידי קדיחת הצילינדר עם מקדחה.
יש מנעולים שמיוצרים במטרה למנוע אפשרות לקדוח אותם וכך זה מקשה עוד יותר על הגנבים לפרוץ לדירות מהסוג הזה.
גם מנעולי מכלול כספת עליונים הם מנעולים שמרתיעים מאוד גנבים ולכן שווה לבחור בהם במקרים של אבטחת דירות יוקרה. 

מנעולן לדירות יוקרה ממליץ על כמה טיפים בסיסיים למניעת פריצות

  • בהיותכם נעדרים לזמן רב מהבית שווה להוציא מהכספת שלכם את דברי היוקרה ולשים אותם במקום מבטחים אצל מישהו שאתם סומכים עליו או אפילו בבנק.
  • הקפידו בכל יציאה מהבית לנעול את כל הדלתות, החלונות והפתחים, הפעילו הזעקה ואת מצלמות האבטחה.
  • בהיותכם נעדרים לזמן ממושך, הקפידו לבטל את המנויים לעיתון כדי למנוע הצטברות שלהם בכניסה לבית וגזמו צמחייה גבוהה שנוטה להסתיר את החלונות והדלתות. בקשו משכן או קרוב משפחה להגיע אחת ליום ולעשות סיבוב בתוך ומחוץ לבית.