שירותי מנעולנות במרכז » זקוקים למנעולן? למה חשוב לבחור במנעולן מקצועי ומוסמך

זקוקים למנעולן? למה חשוב לבחור במנעולן מקצועי ומוסמך

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן מקצועי ומוסמך יספק לכם כל שירות בתחום המנעולים החל מטיפול במנעולים, תיקון מנעולים ותיקון צילינדרים, פריצת דלתות בית, פריצות רכב, התקנה או תיקון של מערכות נעילה, שכפול מפתחות, שכפול אימובילייזר ועוד.

כל מצב הנוגע למנעולים או למערכות אבטחה ונעילה להיות מטופל בידי מנעולן מיומן ומקצועי.  תחום המנעולים כיום הוא מתקדם ומתוחכם מאוד, ובעלי המקצוע בתחום צריכים להיות בקיאים מבחינת ידע ומבחינה טכנית המנעולים ומערכות הנעילה הקיימות, על מנת שיוכלו לעבוד איתן ולטפל בהם במידת הצורך, כפי שצריך. 

מנעולן מקצועי ומוסמך אשר לו ניסיון רב ומיומנות וגם בקיא בכל מה שחדש בתחום, יידע כיצד לעזור לכם עם בעיה שעשויה לצוץ בהקשר מנעולים ומערכות נעילה ואבטחה.
מנעולנים מקצועיים מקבלים לאחר הכשרה קצרה יחסית במסגרת קורס מקצועי, תעודת הסמכה ממשטרת ישראל. זאת משום שפריצות מוגדרות כמעשה פלילי וכעבירה על החוק. כשאתם מחפשים מנעולן, בדקו האם הוא מציין בפרסומיו כי בידיו תעודת הסמכה/תעודת יושר מהמשטרה.  מנעולנים המתמחים בפריצות אשר להם הסמכה מטעם משטרת ישראל, יהיו מקצועיים ואמינים יותר ממנעולנים פורצים אחרים.

זמינות השירות – מנעולנים מקצועיים ומוסמכים

להיות מנעולן משמע להיות זמין לספק שירות לפי צורך מסביב לשעון. המקרים בהם יש תקלות במנעולים, ננעלים מחוץ לבית או לרכב או צריכים לפרוץ דלתות לא מתרחשים רק בין שמונה בבוקר לחמש אחר הצהריים, ולכן מנעולן מקצועי ומוסך חייב להיות זמין תמיד.

במצבים בהם אתם חייבים לקרוא לעזרתו של מנעולן במהרה ובדחיפות, כדאי שתבררו על מנעולנים מקצועיים ומוסמכים אשר עובדים באותו אזור או בקרבת מקום. סביר להניח שמנעולנים אשר פועלים בקרבת מקום  יוכלו להגיע אליכם מהר יותר ולפתור את הבעיה.  

זוהי מחויבותו של המנעולן, במידת הצורך עליו לדאוג להגיע אליכם כמה שיותר מהר ולבצע את העבודה וזו מהות העבודה.

בדרך כלל לא תיתקלו בבעיית זמינות בסיטואציה בה תזדקקו לשירותיו של מנעולן. במידה ואינכם מכירים מנעולן מקצועי שעובד במקום בו אתם נמצאים ויכול להגיע אליכם, תוכלו לאתר בעל מקצועי מוסמך אחר בחיפוש זריז בגוגל.

צריכים לטפל במנעולי הבית או הדירה שלכם? הזמינו מנעולן מקצועי ומוסמך

עברתם לדירה חדשה או לבית חדש ואתם חייבים להחליף את המנעולים והמפתחות בבית ו/או להתקין מערכות נעילה מתקדמות? תזדקקו לשירות של מנעולן מקצועי ומוסמך.

אבטחת הבית מחדש הינה הכרחית לאחר מעבר, בין אם מדובר בבית צמוד קרקע או בדירה בקומה גבוהה במגדלים. יחד עם זאת בוודאי שישנם הבדלים בין מיגון דירה בבניין לבין מיגון בית פרטי. בתחם פרטיים חשופים יותר לפריצות. זאת משום שבד"כ כלל הגישה לרחבת הבית קלה יותר. לכן יש להשקיע ולהתקין מערכות אבטחה ונעילה מתוחכמות לאזור הכניסה לבית מהשער הראשי, מהחניה, מגינות הבית ואף ממרפסות, חלונות גדולים וויטרינות אם ישנם.

מלבד גדר, חומה ומצלמת אבטחה שתמיד רצוי להוסיף, בחרו במנעולים משוכללים יותר ובמערכת אזעקה עם קוד דיגיטלי איכותית. מערכת אזעקה תועיל גם לדירות ולא רק לבתים פרטיים.

אם אתם עוברים למקום מגורים חדש, הקפידו להסדיר את ענייני הנעילה והאבטחה מראש, ואנו ממליצים להשקיע ולבחור במערכות הנעילה מתקדמות גם אם זה יעלה מעט יותר.

אם אתם עוברים למקום מגורים שגרו בו דיירים , תצטרכו להחליף את המנעול והצילינדר של הבית. כך תוודאו שאתם בעלי הגישה היחידים לביתכם. קבעו מבעוד מועד עם מנעולן  מוסמך ומקצועי בכדי שידאג לסדר כל מה שצריך עוד לפני יום המעבר או ביום המעבר עצמו.