שירותי מנעולנות במרכז » טיפים לבחירת מנעולן מקצועי

טיפים לבחירת מנעולן מקצועי

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

הרבה אנשים מחפשים שמירה היקפית, מדיי פעם נתקעים מחוץ לרכב שלהם ומנסים לחלץ את עצמם מהמצב אך לשווא. הם לא מצליחים ואז מגיע שלב של שבירת חלון שאף מותיר אותם עם נזק גדול יותר ועם סכנה לפריצה של גורמים זרים. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם נתקלתם במצב בו נשארתם בחוץ ולא יכולתם להיכנס? כדי למנוע נזקים כבדים, אולי כדאי לדבר על איך לעשות את זה נכון ובו זמנית לחסוך לא מעט כספים העלולים לעלות לכם נוכח היקף נזק גדול יותר.

הבנתם נכון, אך ניתן למנוע את הנזק ואף להקטין אותו אם תעניקו לעצמכם אחריות ובטחון מוחלט באמצעות מנעולן מקצועי.

טעות מס' 1# דוחפים מפתח שאינו תואם למנעול הרכב

הנה לכם טעות נפוצה וקריטית. בשעה של לחץ, אנשים נשארים מחוץ לרכב והדבר הראשון שהם עושים זה לדחוף מפתח שאינו תואם לפתח מנעול הרכב. זו נחשבת טעות קריטית כי זה יכול לתקוע את המפתחות במנעול נוכח חוסר התאמת הפינים וכך גם להרוס ולעקם את הפינים בתוך תוף המנעול. מיותר לציין בפניכם איזה נזק כבד זה עלול לגרום לכם בהיבט הכלכלי. אז למה לעשות את זה מלכתחילה כשזה לא באמת עובד? בין הטעויות יש גם את הטעות הנפוצה ביותר של לדחוף סרגל מתחת לחלון עצמו, גם זו נחשבת טעות קריטית מכיוון שכאן אתם למעשה עלולים לגרום נזק לחשמל הרכב (חלונות) לרבות כל העניין המכאני – מנגנון ההרמה.

טעות מס' 2# נותנים לשכנים/ חברים לעזור

טעות קריטית נוספת היא לתת לשכנים או לחברים לעזור. חשוב לציין, זו טעות קריטית כי כפי שלכם אין ניסיון וודאי שלהם אין. אם יגרם נזק לרכב זה מן הסתם לא יצא מכיסם אלא מכיסכם האישי.

אז מה צריך לעשות?

יש לפנות אל מנעולן עם ידע עשיר בפריצות רכב ללא נזקים. פנייתכם אל איש מקצוע תעניק לכם שקט נפשי בזכות מקצועיות ובו זמנית שירות עם כלים מיוחדים וציוד מתאים.

הבחירה בשירותיו של מנעולן תעניק לכם שקט נפשי גם בזכות פעולה קצרה ואחת כזו שלא תחייב אתכם בעלויות יקרות יתר על המידה.

טעות מס' 3# בוחרים מנעולן שאיננו מורשה

אחת הבחירות הבעייתיות קשורות בבחירת מנעולן במחיר זול. אותו מנעולן המבקש כסף במזומן ולא מקבל שום צורת תשלום אחרת, מסרב להוציא קבלה? כאן זה אמור להאיר לכם את הנורה האדומה. בחירת מנעולן שאיננו מורשה עלולה להתגלות כטעות חייכם משום שלרוב הוא לא יספק לכם תעודת אחריות ובמקרים מסוימים יתגלה כבעל עבר פלילי. אז איך תדעו אם לא תבדקו? 

מה צריך לעשות?

בקשו מהמנעולן שינפיק לכם קבלה עם כל הפרטים שלכם. זה חשוב כי זה יהווה אסמכתא ואחריות לשירות אותו קיבלתם.

וודאו כי אותו מנעולן עובד על פי חוקי מדינת ישראל וכי יש לו אישורים מהרשויות לעסוק בתחום.

לא יזיק לבקש תעודת יושר מהמשטרה.

זקוקים למידע נוסף? בקרו באתר הבית שלנו וקראו אודות פועלו של המנעולן וכיצד הוא יכול לתרום לשקט האישי שלכם. רוצים לעשות פעולות שאינן מצריכות סיכון? אולי כדאי לכם לבחור את האפשרות הבטוחה ביותר- מנעולן מקצועי שיעשה את זה קל, זריז ובעיקר בעלות שווה לכל כיס.