שירותי מנעולנות במרכז » איך פורצים רכב -  מנעולן מסביר על השיטה החדשה והקלה של הגנבים

איך פורצים רכב -  מנעולן מסביר על השיטה החדשה והקלה של הגנבים

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

לא מעט אנשים שואלים את עצמם איך פורצים רכב.
ישנן כמה שיטות לפריצת רכבים, שיטת דגדוג המנעול, שיטת הוואקום אבל תחילה נקדיש רגע לשיתופכם  על השיטה החדשה והקלה לפריצות רכבים על ידי גנבים ולא על פריצת רכבים במקרי חירום על ידי מנעולן.

עם הטכנולוגיה הקיימת כיום, אמנם מנגנוני נעילת הרכבים השתכללו עד מאוד אך לצערנו גם כליהם של פורצי וגנבי המכוניות השתכללו ופותחו שיטות מתחכמות לביצוע פריצות רכבים.

בשנים האחרונות מגיעות למשטרה (בעיקר באזור מרכז הארץ) פניות ותלונות רבות מצד בעלי רכבים יקרים, על פריצה לרכביהם וגניבה של חפצים אישיים, בעוד לרכב לא נגרם כל נזק חיצוני. משטרת ישראל חקרה ובדקה את העניין לעומקו, ומבדיקות וסקירות שנערכו, עלה כי בחזקת פורצים שנתפסו אכן נמצא שלט אוניברסלי חכם אשר יכול לעלות על התדרים של שלטי האזעקה של הרכבים ולשכפל אותם באופן מידי.

איך הם פורצים רכבים בפועל? מדובר בכנופיות גנבים אשר מגיעים לחניונים גדולים, לדוגמא, חניוני הקניונים, ובהם הם מאתרים תדרים של שלטים כאשר אנשים פותחים את רכבם. לאחר מכן באמצעות שלטים חדשים שקודדו מראש הגנבים משכפלים את קודי השלטים. גנבים אלו מסתובבים בחניונים גדולים ומנסים לפתוח רכבים – שיטת מצליך.

לחלק מהפורצים יש אפילו שלטי רכבים מתקדמים ומתוחכמים יותר אשר מעתיקים את קוד האזעקה של רכב מסוים ומשכפלים אותו מיד. אותם גנבים מחזיקים בשלטים חכמים אשר מעתיקים את קוד השלט במקום. פורצים אשר בחזקתם  שלטים כאלה, מחפשים אנשים שמגיעים לחניון עם רכב יקר, עוקבים אחרי אותם בעלי רכבים יוקרתיים, וברגע שבעלי הרכב יילחץ על השלט שלו, הם מפעילים את השלט שבידם ועולים על התדר שלו בקלות. כל מה שנותר להם לעשות מכאן והלאה הוא להמתין שבעל הרכב יצא מהחניון והם יוכלו לפתוח את רכבו ללא כל בעיה, ולגנוב מתוכו חפצים.

לאחר המעשה, הגנבים ידאגו לנעול את הרכב ופעמים רבות אנשים בכלל לא מבחינים בכך שרכבם נפרץ. אחרי זמן מה כשבעל הרכב יחפש אחר חפץ מסוים שהשאיר בו, יסיק כי ייתכן ורכבו נפרץ והחפץ נגנב.

פריצת רכב נעול – שירות מקצועי ואמין

24/7 Locksmit יספקו לכם שירות מקצועי ואמין של פריצת רכבים נעולים, יפתרו את הבעיה ויישלחו אתכם לדרככם במהרה.

איך פורצים רכב? פריצת רכבים היא עבודה הדורשת ידע ומיומנות ולא כל מנעולן מסוגל לבצעה.

אנו מתמחים גם בפריצת רכבים. המנעולנים שלומי ויהודה קיבלו הכשרה מקיפה בתחום והנם מוסמכים לעבודת פריצת הרכב. השילוב המנצח של בקיאות, ידע, מיומנות וניסיון רב מאפשרים למנעולנים של 24/7 Locksmit  לפרוץ את הרכב במהירות וביעילות ללא גרימת נזק משני.

תקבלו מאתנו את השירות הטוב, המקצועי והאמין ביותר. נשמח להגיע אליכם במהרה על מנת לחלץ אתכם ממצבים לא נעימים בהם אתם עומדים מתוסכלים מחוץ לרכב נעול.

איך תגנו על רכבכם מפני גניבות

איך תמנעו את פריצת הרכב, או לפחות, איך תמזערו סיכוי שגנבים יפרצו את רכבכם? הכירו את אפשרויות הנעילה והמיגון לרכב שקיימות.

מעבר למנעול שבדרך הנהג, ישנו אמצעי נעילה נוסף על מנעול המפתח שבדלת הנהג הוא מנעול הגה.  זהו מנעול עם מפתח המותקן על מוט ברזל ו ננעל על ההגה. ברגע שהמוט נעול על ההגה אי אפשר להוריד אותו ולכן אי אפשר לנהוג ברכב גם במידה והפורץ הצליח לפתוח אותו.

בנוסף לכך קיים מנעול האזעקה של רכב. האזעקה תפעל כאשר יהיה ניסיון לפתוח או להניע את הרכב מבלי שהייתה לחיצה על הלחצן במפתח הרכב או בשלט לנטרולה.

נעילה באמצעות קודן. הרכב יוותר נעול ולא תתבצע בו כל פעולה עד שלא יוקש הקוד לנטרול מערכת הנעילה הממוחשבת.